Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, ha 2-án lesz...

Mit tegyek, ha 2-án lesz várhatóan pé-m, de 3-án kell vinnem a sperma mintát? Előtte az 5 nap önmegtartóztatás tényleg kötelező?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 14:08-as köszönöm a bíztató szavakat! :)

Kívánom, hogy neked is mihamarabb megadasson az a csoda, amire itt mindannyian olyan régen várunk! :)

2009. febr. 27. 15:21
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem meddőségi klinika. Szolnokon a Hetényi G. Kórházban a CSaládi Nevelési Tanácsadóban végzik ezeket a vizsgálatokat. Gondoltam már rá, hogy máshova kellene menni, de először megpróbálom itt.. Ha nagyon gázul állnak a dolgokhoz akkor mindenképp megyek tovább!
2009. febr. 27. 15:24
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen szoktam ovu tesztet csinálni. A hőmet is vezetem már 1 éve.. Mondhatni óramű pontosságal működik nálam minden.. A dokim szerint nincs nálam probléma... Most elvégeztetem a hormon vizsgálatokat, utána pedig jön a petevezető átjárhatósági, ha kell.. Bízom benne, hogy a férjemnél nem találnak semmit!
2009. febr. 27. 15:28
 14/14 anonim ***** válasza:

amikor a páromat el küldték sperma vizsgálatra 4.nap adtuk le az anyagot 1 orán belül be kellett érnem vele és mellközé kellett temmi a tégelyt ezt a nödokim mondta.és 2 orán belül már eredmény volt már és nem kellett várunk heteket a tégelyért.amikor voltam a nödokimnál aznap be is mentem a csntre ahol a tégelyt adták.mi csak 6 honapja probálkozunk de meg beszéltem a dokimmal küldjön el ki vizsgálásokra minket. szerencsére páromnak nagyon jo lett az eredménye 67millo/ml és ö 5 ml adott le.már 25millio/ml már jo eredmény.életképess spermák 64%

életképtelen 26%

lassan mozgo:10% én hétfön megyek vérvételre progreszteront néznek aztán menszesz 3.napján meg szintén hormonokat nézznek meg.ha készek az eredmények akkor visza viszem és ki ir a doki valami gyogyszert ami segiti a beágyazodást és ha az sem jön össze akkor marad a laparoszkopiai mütét a petevezeték átjárhatosságot nézik meg de azt majd 7 honap után mert akkor töltjük be a 13 honapot hogy probálkozunk.

2009. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!