Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor indulhat be várhatóan a...

Scadii kérdése:

Mikor indulhat be várhatóan a szülés, ha a méhszáj állapota 1100?

Figyelt kérdés

Kedd óta folyamatosan jósló fájásaim vannak.Kedden a méhszájam még 3100-es volt,míg péntekre ez az érték 1100-re változott.Ha egy-két nap alatt,teljesen lerövidült a méhnyak,vajon mennyi idő múlva nyílik ki a középső és a belső méhszájam?(A görcsöket folyamatosan érzem,és a hasam is folyamatosan keményedik.)Köszönöm a válaszokat!


34+4 hetes kismama


2012. jan. 21. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinel maskepp van. Van aki ra 1 napra megszul, es van aki meg akar 2-3 hetet kihuzza. Belso mehszajad meg zart, azert ez jo. Kivanom, h meg bo 2 hetig huzd ki! Minden jot!
2012. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 31 hetesen volt egy visszatartásom (fájásokkal mentünk be a kórházba) és ott elment a nyákdugóm, 1222 lett a méhszáj!Vagyis kívül belül kinyíltam 2 ujjnyira!

39+4-re születetta lányom!De én a 36. hétig 3*2 béres magnéziumot szedtem (most 3*1 magnerototugyanannyi van benne)és a 35. hétig szigorú fekvés volt!


Szóval mi 8 hétig húztuk!

2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Én is bízom benne,hogy még legalább 2 hétig kihúzzuk. :)Magnéziumot én is szedem napi 3*2-t,emellett seduxent is este felet,de a görcsök nem enyhülnek,és a keményedések sem...abban bízom,hogy még egy ideig nem fognak rendszereződni és erősödni a fájások :)
2012. jan. 21. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: drukkolok neked, h bent maradjon meg 2 hetet a baba. De ha megsem jon ossze, leirom nyugtataskeppen: kislanyomat pont 35 hetre szultem, pont aznap toltottem a 35 hetet. Semmi baj nem volt, inkubatorban is csak par orat volt a kisebb sulya miatt. Szoval nyugi!
2012. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen magnéziumot szedsz?


Második voltam


Mert ha sima magne b6-ot akkor nem sokat ér! :(Abban a 3*2-ben van annyi mint 1 béresben és egy fél magnerotban!Csak hogy tudd,mert nekem az első terhességnél ez nem volt vili,úgyhogy a dokim is csak a 32. héten kérdezte milyet is szedek,ésbazonnal emelt a béresre!Abból szedtem 3*2 az 1500 mg!

2012. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a megnyugtatást :) Én is úgy hiszem,hogy nem lesz semmi gond,hiszen már majdnem 35 hetesek vagyunk :)S a kislányom igazán életerős kislány. :)

Magnesii citrici 500 mg-ot szedek napi 3*2,előtte a magne b6-ot szedtem,ami szintén semmit sem használt.Bár sajnos emellett sem múlnak a görcseim...

2012. jan. 21. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy hamar, meg az is lehet, hogy inditani kell.

Nekem nagyon kemenyedett a hasam a terhesseg alatt szinte vegig, napi 3000-4000 mg magneziumot szedtem szinte minden nap. A mehszaj is rovidult, nyilni kezdett. 38. hetig szednem kellett, amint lealltam orult kemenyedes kezdodott es konkretan 1222-es lett a mehszajam 2 nap utan. A doki hazaengedett, mert fajas nem volt. Masnap reggel mar 1333-as mehszajat talaltak, viszont csodak csodajara teljesen leallt a kemenyedes, 3 nappal kesobb mentem dokihoz, akkor is ez az erte volt, de a doki mar nem mert elengedni, meginditotta a szulest. Ki tudja, lehet, hogy vegig huzom meg azt a hetet is, ha nem indit.

2012. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!