Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek könnyebben teherbe?

Hogy eshetek könnyebben teherbe?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnénk,de pár hónapja vannak menstruációs problémáim és kétszer volt cisztám.Az orvos viszont azt mondja,hogy ez nem akadály.Én mit tehetnék,hogy könnyebben terhes legyek gyógyszerek nélkül?
2012. máj. 1. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A menstruációs problémák és ciszták PCO-ra utalnak. Mindenképp nézz utána (nekem négy orvos mondta, hogy nincs bajom, de volt, nem is kicsi!). Először ezt tisztázd, mert sok betegség kockázatát csökkented, ha kizárod / vagy kezeled a problémát. A rendszertelen menstruáció felnőttként nem normális!


www.pco-szindroma.hu

2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Egy felnőttnek ne legyenek mensis problémái, mert ha vannak, az bizony nem jelent jót. Egyébként az én előző orvosom szerint sem lett volna ez akadálya a teherbeesésnek, viszont a mostani szerint igen. És igyekszik is kezelni. A tüneteim alapján elvégzett pár vizsgálatot, és kiderült hogy -egyenlőre- számtalan akadálya van annak, hogy teherbeessek. Ezeket orvosoljuk, utánna jöhet (magától) a baba! A gyógyszereket viszont van hogy nem tudod elkerülni, pl. ha kell egy kis rásegítés hogy normálisan megtapadjon a bébi. Én annó endokrinológusra váltottam, és ma már csak azt bánom, hogy annó nem előbb tettem!
2012. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi h beleszólok a kommentetekbe,de milyen felnőttkori mensis problémáról beszéltek? Pl. már 4 nap késés is probléma lehet??
2012. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!