Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így könnyebben...

Szerintetek így könnyebben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem októberbe, a szülés utáni vérzésem 8 hétig tartott, azután az első normális vérzésem december 29-én jött meg és tartott 1 hétig. Utána a párommal sokszor voltunk együtt hogy gumi nélkül megszakítással,de egyszeri alkalomkor volt egy olyan hogy véletlen egy kicsi talán belém ment. Ettől lehetek terhes? Aki már szült egy gyereket az könnyebben teherbe eshet? Az előző párommal évekig nem estem teherbe, és a mostani párommal meg első alkalommal terhes lettem. Szerintetek ?
2012. jan. 22. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

persze hogy lehetel terhes..

egy sperma is elég a babához, csak úgy mint az előváladék is tartalmazhat annyi spermát ami megtermékenyíthet, pláne ha peteérés környékén voltatok együtt.

a volt párod vszinűleg impotens volt vagy nem tudom, ezek szerint nem veled volt a baj ha ezzel a pároddal meg egyből sikerült,


hát nem tudom hogy gratuláljak -e vagy neked ez öröm vagy gond ha netalán útban a kistesó :)

minden jót !

2 éves kislány anyukája

2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
nincs reagálás a válaszra??
2012. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat meg tapasztalatokat hogy így könnyebben lehet teherbe esni? És az előző hozzászólóhoz szólnék semmi baj nem lenne ha jönne a kis tesó csak kiváncsi vagyok hogy így már kinek sikerült teherbe esni:)
2012. jan. 23. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

1.válaszolónak:nem lehetel,hanem lehetsz...de a lényeg nem ez.NEM impotens,hanem meddő lehetett az előző párja(ám ez sem biztos).A másik:miből gondolod,hogy a kérdező egész nap a gép előtt ül?Majd reagál,ha úgy gondolja(és ha ráér).

Bocs az OFF-ért,kedves kérdező!

2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett az eredmény ??? kérlek ird meg
2012. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülés után könnyebb teherbe esni igen.


Fogékonyabb az ember. Mi mindig gumival védekezünk pont e miatt.



10 hónapos baba anyukája

2012. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!