Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sex után ha gyertya állást...

Sex után ha gyertya állást csinálok, könnyebben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
a férjemmel szeretnénk kisbabát, mert még nincs, eddig még nem estem teherbe, hallottam hogy ha sex után a falnál támaszkodva gyertya állást csinálok 5 percig, akkor jobban be folyik a sperma, és könnyeben teherbe eshetek, szerintetet? és irhattok nekem tanácsot hogy ki milyen tapasztalt abban hogy hogyan essek teherbe minél előbb,
2009. dec. 26. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez igaz, valóban. Mindenképp megér egy próbát.

Javaslom nézz be a teherbeesés témakörbe, nagyon sok veled egy cipőben járó nő van ott, és nagyon sok segítőkész ember, akik értenek hozzá.

Ha már 1 év próbálkozás után sem estél teherbe, elmehetsz nőgyógyászhoz, aki kivizsgál.

Az én személyes javaslatom, hogy figyeld a peteérésedet hőmérővel, minden reggel azonos időben mérd meg. Az interneten van lehetőség ciklus diagram vezetésére :) A másik pedig a gyógyteák. A menstruációtól a peteérésig napi 1 bögre cickafarkfűtea, a peteéréstől a ciklus végéig pedig egy bögre palástfűtea :) Ezek általában segítenek. Jah és kétnaponta legyetek együtt, sűrűbben ne. Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan, én sokat mozgok ebben a témában, segítek szívesen :)

2009. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló, köszönöm szépen
2009. dec. 26. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a dokimtól kérdeztem ezt, szerinte semmi értelme, mert nem nagyobb tőle az esély, de mondta, hogyha engem megnyugtat, csináljam nyugodtan, ártani nem árt és mivel évek óta jógázom, különösebb gondot sem okozna. De mi inkább maradunk az összebújásnál szex után, minthogy ugrojak jógaházizni:)
2009. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!én csak a fenekem alá tettem párnát és úgy maradtam kb 15 percig.Hogy használt e nem tudom,de a 3. hónapban babás lettem.De volt egy kolleganőm ő gyertyázott,és hamar babás lett:-)Sok sikert!19+5 hetes kismami
2009. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia..Nekem anyum nehezen esik teherbe és a doki neki a gyertya állást javasolta pont ezért..Onnantól, hogy elkezdte alkalmazni már hamar jöttem.. :)
2009. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem igy sikerült teherbe esnem.15 hónapig próbálkoztunk,és akkor olvastam valahol erről,és kipróbáltam.igaz én fél órát voltam gyertyában.a végén már a lábaim a nyakamba voltak,mert nem bírtam fenn tartani és zsibbadtak is.most 4 hós a fiam.(2 nap egymás után csináltam abban a ciklusban,és valamelyik célba ért)

egy próbát megér.

2009. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!