Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leteszem a cigarettát,...

Ha leteszem a cigarettát, könnyebben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Van egy ismerős pár, akik több éve próbálkoztak, s nem lett baba. Végül mind2en letették a cigit (a férje is!), s pár hónap után megfogant a pici. ;) Szóval hajrá!
2008. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne csak azért tedd le a cigit, hogy teherbe ess. A 9 hónap alatt is eltilt a doki tőle- szerintem. Meg persze ha majd megszületik akkor is jobb ha nem dohányzol. Hajráá :D
2008. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem így szól a kérdés:

HA teherbe szeretnél esni, AKKOR legalább egy hónappal előtte FELEJTSD EL a cigarettát! Ennyi minimum kell, hogy a petesejtjeid rendbejöjjenek, és jó esélyed legyen egészszéges gyerekre.

2008. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyértelmű,hogy terhesen nem szívnám! Csak így nehezebb letenni,hogy nincs senki a pocakban.
2008. aug. 17. 17:35
 5/6 anonim válasza:
Ha cigizel attól még teherbe eshetsz de terhesen nem tesz jót neked se se a magzatnak!
2008. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szióka! Én kb. 14. évet dohányoztam. Mindig azt mondtam, ha majd gyermeket szeretnék leteszem, de ez nem volt ilyen egyszerű. Akkor tettem le a cigit, amikor a férjem először kimondta a bűvős szót, "babát szeretne". Ennek január 1.-én lesz két éve. A főiskola miatt a babával sajnos csak kb.9 hónapja próbálkozunk, de semmi. Eddig még nem sikerült teherbe esnem, pedig elvileg mindketten egészségesek vagyunk, és semmi akadálya nem lenne a babának. Mostanra eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel ababa. Jön, amikor akar.A cigi letétele után 10kg-ot híztam, és iszonyú erőfeszítésbe került megállni, de mindig is azt akartam, hogy minden esélyt megadjak a gyermekemnek, hogy egészségesen szülessen meg. Remélem neked azért sikerül sokkal hamarabb mint nekünk. Sok sikert.
2008. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!