Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a póz amelyikkel...

Melyik az a póz amelyikkel könnyebben teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h.nem mindegy milyen pozban szeretkezek a párommal.Melyik póz a jó h.ha babát akarunk??

2012. ápr. 27. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az egyik gyerekünknél lovagló pózban voltunk, a másikban hátulról csináltuk éppen
2012. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyományos férfi felul pozban voltunk és igyekeztunk egyszerre kielégulni.ez segít elorébb lokni a fickokat:)
2012. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tökéletesen mindegy. :)
2012. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kislányom három éve, egy gyors hátulról történ együttlétből fogant.

A kistesót szerettünk volna mindíg misszionáriusban voltunk. 8 hónap után ujra hátulról, és most itt a pocakban a kistesó))l

2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az en kislanyom 2009 november 17 en ugy fogant hogy a ferjem , aki azon a heten delutani-ejjeli muszakban dolgozott hazaert es hajnalban, meg mielott o elaludna es en felebrednek munkaba menni, hatulrol egy kellemes ebredest idezett elo nekem, szoval ugy ugy hogy mindketten oldalt voltunk (olyan kis kifli- nagy kifli)
2012. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő alul-férfi felül póz tévhit, nekem olyankor nagyon hamar kifolyik a sperma, míg a lovagló póznál vagy hátulról jobban bennem marad.

Barátnőméknek lovagló pózban sikerült a baba és mondta is nekem, hogy próbáljuk ki tutti bejön majd. (1 éve próbálkozunk és általában a hagyományos pózban próbáltuk eddig peteérés környékén mert mindenhol ezt olvastam, de marhaság...)

2012. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
HANGFAL PÓZ
2018. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!