Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy én is igy...

Lehetséges hogy én is igy eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Történet röviden:Anyám mikor terhes volt velem nem is tudta,elöttem lett volna még 1 gyereke de elvetélt.Az orvosok is csodálták hogy életbe vagyok a sok munka,pia és cigi miatt.A növérem 3 hónap után tudta meg hogy terhes mert nem ment rá a nadrágja.Közbe megvolt neki is abban a 3 hónapban.De hozzá teszem koraszülött lettem.Szerintetek?Most mi is babaprogramon vagyunk.Ma vagy holnap jönne a nemvárt.Szúrkálás és a derékfájás a tünetem.A folyásom most csak fehér vagy van mikor nincs semmi.
2012. ápr. 25. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a sztoriknak - ne haragudj - a figyelmetlenség és a tájékozatlanság az oka. Ez pedig nem öröklődik. :)
2012. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok:)De nem is azért irtam le mert én is igy teszek.Csak abban reménykedem hogy legalább én megfogom érezni:)Vagy is jó lenne.:)
2012. ápr. 25. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell még semmit érezned, csinálj tesztet. Az, hogy koraszülött lettél, az anya életmódja erősen befolyásolja.
2012. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!