Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány hónapig szüneteltem,...

Néhány hónapig szüneteltem, de most megint elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Teherbe eshetek igy?

Figyelt kérdés

A 18. szemet elfelejtettem bevenni, igy másnap pótoltam. Már a 20. szem jön holnap, már odafigyelek nagyon, és nem is szexeltem óvszer nélkül ezalatt a majdnem 3 hét alatt. Ha mostmár rendesen beveszem a végéig és megtartom a 7 napos szünetet, akkor az új levél első napján mondjuk a szextől teherbe eshetek? Tehát most nagyjából a pár hónapos szünetben kiürült belőlem, és most, hogy újra elkezdtem, a végefelé kihagytam 1 szemet, amit pótoltam. a kiegészitő védekezés, amit 1 hétig szoktak javasolni, számit akkor is, ha az pont a 7 napos szünet?

bocs, hogy kicsit szájbarágós lett.


2012. ápr. 8. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A fogamzásgátló egy nap alatt ürül ki, nem hónapok alatt. (Ez nagyjából minden gyógyszerre igaza, amelyeket naponta kell szedni. Nem mindre, de általánosságban igen.)

2. A szünetig és a szünetben használj kiegészítő védekezést, utána már nem kell.

2012. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aham, tehát a következő levél 1. napjától már nem eshetek teherbe?
2012. ápr. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!