Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, aki FLP-s...

Van olyan köztetek, aki FLP-s termékekkel lett terhes?

Figyelt kérdés

Ha igen melyiket szedted?És meddig,tehát mikor jött a baba?

Milyen problémára?Vagy csak az elősegítésre?



2012. máj. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Berry-t ittam egy egész hónapig, és életemben először jött meg pontosan 28 napra a mensim. Sajnos nem tudtam tovább szponzorálni a dolgot, de a FLP-s termékek igazán jók, és biztos segít! Babás nem lettem, mert egy teljesen véletlen vérvételből kiderült pajzsmirigy alulműködésem van, és a TSH szintem magas, ami miatt nem lehet baba. Kezelték a dolgot, és sikerült is.

Rosszat biztosan nem tudok mondani a FLP-s termékekrők, bizonyára nagyon jók, de mielőtt belevágsz vizsgáltasd ki magad minden területen, nehogy fölöslegesen költs több tízezret. Amennyiben minden ok, tuti segíteni fog!

2012. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is pajzsmirigy alulműködésem van,de gyógyszer mellett rendesen működik
2012. máj. 6. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
TSH-d mennyi?
2012. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslom mindenképp konzultálj egy FLP-s orvossal.

Ha jól tudom Dr. Németh Endre nőgyógyász. A telefonszámát megtalálod bármelyik FLP magazinban.

Nagyon készséges és segítőkész.

2012. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!