Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges h terhes vagyok?

Lehetséges h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve nem szedem a fogamzásgátlót. A párommal megszakításos védekezést használunk. 1hete körübelül megnőtt az étvágyam és a 25. napon barnás pecsételésem volt és most a 27. napon meg semmi és a hasam sem fáj. 21/L
2012. máj. 5. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. A megszakított közösülés esetén a teherbeesés esélye 35%.
2012. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, sőt valószínű!!
2012. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz ???? .babát szeretnèl??
2012. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha nem jön meg kedden kénytelen leszek tesztelni. hát én már szeretnék :)
2012. máj. 5. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Rengeteg ember védekezik igy.Mi is igy védekeztünk csak,és most vagyok lassan 19hetes,de a pici ugy jött össze,hogy még igy se védekeztünk.Én nem gondolom,hogy tul nagy esélye lenne a terhességnek megszakitással.Ismerösök is 12éve igy védekeznek és semmi.Most hogy szeretnének babát se jön össze,nem hogy védekezéssel.Nagyon fogékonynak kell lenni a terhességre szerintem,hogy becsússzon...
2012. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. A pearl indexeket nem baráti körben tartott gyors körültekintés alapján állapította meg az orvostudomány. Vizsgálatok igazolják, hogy ez szinte nem is védekezési forma. Semmiképp nem mondanám a 35%-ra, hogy kicsi az esély. Ha valaki nem akar babát, és ezt elolvassa, igenis tudatosuljon benne, hogy ez nem jó választás, ne adjunk erre ötleteket!


Kedves kérdező.Igen, lehet, hogy baba lesz. Ha te már szeretnéd, akkor veled örülök (azért a párod is készítsd fel a lehetőségre, nehogy csalódás legyen a vége!)

2012. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A párom már benne van a korban júniusba tölti a 29et! :) Nagyon szereti a gyerekeket:)
2012. máj. 6. 10:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt egy kis hányingerem kb fél percig....
2012. máj. 6. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hétvégén már simán tesztelhetsz.:) Majd írd meg, hogy mi lett, szorítok :))
2012. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy! köszi :)
2012. máj. 8. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!