Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne hízzon az ember az Elevittől?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 4 hete,hogy missed ab-ot csináltak,de az Elevit szedését nem hagytam abba,mert ugye ha letelik a hátralévő 2 hónap,szeretnénk babát!De az a hízás nem tetszik,mit tegyek hogy ne hízzak többet?
2008. ápr. 21. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha hízól valószínű hajlamos vagy a hízásra, ezért bármilyen vitamint szedsz ami étvágyat csinál, attól eszel, ha eszel pedig hízól.ha nem vagy hajamos a hízásra fordítva, hiába csinál étvágyat, hiába eszel, nem hízól.ennyi.

sok sikert a babához

2008. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld ki a Gravidát az Elevit helyett.
2008. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az hízik tőle aki hajlamos rá! Teljesen mindegy milyen étvágygerjesztő vitamint szedsz, ha hízásra hajlamos vagy, akkor el is hízol tőle! Én most fogom majd elkezdeni az elevitet szedni! Remélem nem hízom el tőle majd! Sok sikert neked a babához! :)
2008. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem az Elevit szedésétől hízol, hanem attól, hogy növeli az étvágyat és esetleg többet eszel, mint előtte. Csak úgy magában, ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon, nem hízol töle!
2008. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Hipp Natal-nak a terhesvitaminjai szerintem jobbak mert az természetes alapanyagokból készül, azt hiszem gyógynövényekből, gyümölcsökből nyerik ki a vitaminokat. Szerintem próbáld ki ezt.
2008. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én most vagyok a 34. hétben összesen 10 kgnál járok és ebből 7 akkor jött fel mikor az elevitet szedtem.Aztán átálltam a gavidára de csak felet szedtem belőlle-most már az sem-és jött a másik 3 kg.De ha csak akkor szeded mikor kopogtat a baba akkor sem teszel rosszat.(Én az elsővel szedtem és missed abom lett)

Puszi

2008. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ígaz a hízás nem vészes de nekem fura,mert évek óta 57 voltam most meg 60kg.

Nekem ez már sok!

Remélem nem lesz még egy missed ab-om,azt nem bírnám ki!

2008. ápr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!