Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megesett már valakivel is ez?

Megesett már valakivel is ez?

Figyelt kérdés

Napok óta fent van a höm.A derekam leszakad minden nap.A höm csatolom.Ok nem mindig ugyan abba az idöben mértem mert volt mikor korán volt mikor tusolás után sikerült a mérözés mert nem is akartam késöbb mérni.Beteg nem vagyok.Elöre is köszönönöm a válaszokat.

[link]



2012. máj. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ennek így nem sok értelme!

Nem értem miért méred délután?

Azért ilyen a görbéd, mert nem egy időben méred!

2012. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legelsö mérést hónaljba mértem,azóta lent mérem.
2012. máj. 3. 15:30
 3/6 A kérdező kommentje:
A délutáni mérések azért történtek mert akkor keltem korán mert vizsgám és idöre kellet menni.Csak annyi idöm volt hogy kelés ,öltözés és kutya sétáltatás,és csak délután lett idöm mérni.Ez az oka.
2012. máj. 3. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igy nem jelent semmit, ennek csak akkor van jelentősége, ha mindig (max 10 perces eltérés) ugyanabban az időben méred. Amúgy lehet du is mérni csak ugyan úgy kell előtte 5-6 óra alvás. Én fél évig álladó éjszakás voltam, igy a dokim mondta, hogy ha 8 kor fekszem 14-kor kelek akkor jó a du-i mérés is.
2012. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így neked nem fog segíteni a hőmérőzés. Ez kb. tényleg annyi, mintha nem is mérnéd!
2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 perc,nem több 5 perc!Még kitörlöd a csipát a szemedből vagy ásítasz kettőt simán van idő hőt mérni!

Sem a délutáni hő nem érvényes,sem a többi!

A görbének az a lényege hogy egyidejű hőmérésből kitudódjon a peteérés!És CSAK EGYIDEJŰBŐL derül ez ki!

Én higanyossal mérek,azonnal(!) ébredés után szigorúan 5 percig hüvelyben!Aztán nekem is kutya,reggeli és indulhat a rohanás!

A napközbeni hő azért nem jó mert mozgásban vagy és mint bizonyára tudod a tested hőd terhel a mozgástól függően,ezért semmit nem ér így az eredmény!

Én kíváncsiságból régen megmértem nap közben is és nekem is 37 körül és felett mozgott,pedig ébredés után 36,4-5 körül volt!

Amúgy keress rá google-ban és olvass utána,nagyon érhetően leírják hogy miért és hogy kell hőt mérni!

HA tényleg nincs rá időd és esetleg ennyire változó időben tudsz csak felkelni akkor hozzá se kezdj,mert sosem lesz értékelhető eredményed!

2012. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!