Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett teherbeesni?...

Spirál mellett teherbeesni? Megesett már valakivel?

Figyelt kérdés
Én most rakattam fel spirált, és az igazat megvallva kicsit félek mert riogattak már olyannal hogy emellett könnyen teherbe lehet esni!Sajnos egyészségügyi okokból csak ez a védekezési módszer jöhet szóba gyógyszer kizárva! Közületek esett már valaki spirállal teherbe?? Milyen spirál volt? És ha mégis teherbe esnék, az eltávolitásával nem sérül meg az embrió???
2009. jún. 24. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Anyukám már esett vele teherbe.Nem biztos,hogy el lehet távolítani ugy,hogy ne legyen baja a babának.Meg hát anyunak belefúrodott a baba fejébe a spirál...:S

2009. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is halottam már ilyenről(persze ezeket megjegyzi az ember,azt nem tartják igy számon hogy hányan NEM estek teherbe-ugy megnyugtatobb lenne a statisztika)
2009. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukámnak évekig volt fennt, és nem esett teherbe mellette. Viszont ő nem járt vele dokihoz, nem cseréltette le, és már szinte szétrohadt neki( tudom nem ez megfelelő szó), alig bírta az orvos leszedni.

Te azért jobban vigyázz vele!

2009. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Belefúródott a fejébe? Ez komoly?
2009. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt spirálom.Semmi bajom nem volt vele!!!!Csak fontos,hogy rendszeresen járj ellenőrzésre.
2009. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az fiam születése után rakott fel a doki, fent volt 6 évig, nem volt semmi gond. Max a menszeszem volt erősembb az 2.-3 napon.

Miután leszedettem, r 4 hónapra teherbe estemm a lányommal, aki már 3,5 hónapos.

Most készülök újat felrakatni, már meg is vettem, csak el kell menni a dokihoz.

A gyógyszert hajlamos svagyok elfelejteni bevennni (így lett a kisfiam is:-)), másrészt ez a spirál 7800 forint volt, 5-6 évnyi gyógyszeradag, meg egy kicsit többe kerülne.

Anyukámnak is volt fent spirál vagy 20 éve és nem volt semi baja tőle.

2009. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én anyukámnak is volt!Persze abortusz lett a vége!Mindenképpen beteg baba lett volna!
2009. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha teherbe esnék nem lehetne megmenteni a babát??
2009. jún. 24. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem valószínű.
2009. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ltimea ***** válasza:
ém is hallottam hogy estek teherbe spirál mellett, és ugyanugy a "fejébe furodott" mint ahogy azt az előttem szóló egyike irta. én személy szerint sose tennék spirált...
2009. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!