Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megesett már valakivel, hogy...

Megesett már valakivel, hogy mindent rendben találtak nála, csak éppen hüvelyfertőzése volt és emiatt nem tudott teherbe esni? Lehet ez ok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig volt vmi fertőzésem, mindig összeszedtem vmit. Gyenge az ellenállás odabent. Mégis terhes lettem, és egészséges babám született. Még a terhesség alatt is volt vmi gombám amit kezelni kellett.

Nem kell semmi rosszra gondolni, rendszeresen tisztálkodom, 1 partnerem van és neki is, idegen helyen nem wc-zem és mégis.

2009. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előzö! Semmi baj, van ilyen. Nekem is volt olyan időszakom, hogy mindent elkaptam. Gynevac-kúra óta minden rendben.
2009. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem!a hüvely gyulladástól nem lehet nem teherbe esni!szóval nem ez az oka!De amúgy ha jársz rákszűrésre ott a gyulladást is kimutatják
2009. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!