Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell sexelni? Ma van...

Mikor kell sexelni? Ma van tojás fehérje szerű nyákom, de ciklus. Hu szerint vasárnap lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
Melyiknek higgyek, mikor legyünk együtt?

2012. máj. 2. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-t felejtsd el, az csak egy gép, beírt adatok alapján számol. Ha volt az elmúlt egy évben egy rövidebb vagy hosszabb ciklusod, mint az átlagos, akkor máris máshová számolja a peteérést.

Nekem anno úgy tanították, hogy a 11. naptól minden nap 1x (és semmiképp nem sűrűbben!!!) kell együtt lenni és akkor jó eséllyel "beakad" a babuci.

Amúgy az ovulációs teszt a legbiztosabb, nálam mindkét alkalommal elsőre sikerül, 35 éves kor felett!

Sok sikert, szerintem ma is és holnap is szeressétek egymást!

2012. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy csak egy biztos napot akarsz belőni és abban bízni, hogy pont akkor sikerül?

Érdemes ilyenkor két naponta együtt lenni, úgy nagyobb az esély minthogy pont egy darab megfelelő alkalmat várj.

Tessék összebújni, amikor csak lehet. :)

Ma, pénteken és vasárnap is mondjuk! Hajrá, kapd el a párod!

2012. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A testednek higgy ne a ciklus.hu-nak.Nekem is mindig 1-2 nappal előbb van peteérésem mint ahogy a ciklus.hu kiszámolja.És naponta 2naponta legyetek együtt.
2012. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajna elfogyott az ovutesztem, az újjal meg még nem

ért ide a postás. Eddig ovu teszt szerint akkor volt peteérésem, amikorra a ciklus.hu húzta be, de mindig előtte 2-3-4 nappal van ez a tojás fehérje szerű nyák.

Heti 1-2 sex szokott lenni, általában hétvégén, párom nagyon fáradt mire este haza ér, egy últő helyében elalszik miközben beszélek hozzá

2012. máj. 3. 06:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A peteérésed akkor van mikor a tojásfehérje szerű folyás van.Akkor kell együtt lenni ha babát szeretnétek.Megértem hogy fáradt a párod de ha pl a peteérésed mondjuk hét közben van akkor hiába vagytok együtt hétvégén.És ne az ovutesztnek higgy hanem a testednek.
2012. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!