Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem biztos nem véletlen. Többi lent.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Van 1 nagyon jó barátnőm, szinte együtt nőttünk fel, mindent megbeszélünk egymással (legalábbis eddig)

Pár éve komoly kapcsolatban él a párjával, jól megvannak stb... Barátnőm mostanában többször emlegette, hogy szeretne babát, de a párja arra kérte, várjanak vele még 1 kicsit. Nem is vesztek rajta össze meg semmi. /barátnőm fogamzásgátló szed/ett.

És milyen meglepő... gyógyszer mellett /állítása szerint/ terhes lett.

A párja és én is azt gondoljuk, hogy titokban nem szedte tovább a gyógyszert és hát baba lett belőle.

De persze a barátnőm mindkettőnknek azt állítja, hogy ő rendesen szedte a tabit...

De ha elmegy/megy dokihoz, akkor 1 vérvételből meg lehet állapítani, hogy mégsem szedte? Legalább is szerintem azt lehet tudni 1 orvosnak? Nem?

Sajnos nem hiszek neki, de persze mellette állok mindenben, csak gáz, hogy végülis a párja nélkül hozott meg 1 ekkora döntést...


22/L

Aztán



2012. máj. 2. 17:24
1 2
 11/11 adriennjeni ***** válasza:
Az h, valaki annyira vágyik a babára, h észre sem veszi mennyit beszél róla és h nem szedi be a bogyókat és azért beszél róla, mert sejt valamit elég nagy különbség! Ha átverte a párját akkor az a saját lelkiismeretét is bántani fogja, de ha azt nézzük, az érzéseknek nem lehet parancsolni. Ha valaki babát szeretne görcsösen, az mindent minden áron, mégha nem is helyes amit tesz. Nem kell mindig rosszat feltételezni. Törődjetek bele, ne kutassatok! Hagyjátok a lelkiismeretére és ha úgy van elmondja magától, de ha erőltetitek, ellenáll, és elveszíted a barátságát is.
2012. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!