Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 15L szűz vagyok

Lehetek terhes? 15L szűz vagyok

Figyelt kérdés

hónap végén, 21-e körül szokott megjönni a menstruációm (kb. másfél éve menstruálok). 21-én pettingeltünk a barátommal, és most késik a menzeszem. nem hiszem, hogy terhes lennék, de mégis kicsit ideges vagyok vagy nem is tudom. előbb ő simogatott engem, aztán én őt (a barátom elment), és utána már nem ért hozzám ott lent, és a bugyim és a nadrágom is végig rajtam maradt.

az előző egy-két menstruációm kicsit fura volt, majdnem 2 hétig tartott és először nagyon gyenge volt, szinte mintha meg se lett volna, aztán pár nap után normálisan folytatódott.

szóval szerintetek van okom aggódni? (és amúgy ne bántsatok, az fáj :c )


2012. máj. 1. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl Szűz Mária. :)
2012. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!