Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha még szűz...

Lehetek terhes ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy petting során a barátom nem ment el..de nem tudom nem e került előnedv az ujjára..és utána meg megujjazott...:S:S baromira félek de ő azt mondja hogy ez hülyeség...segítsetek Egyébként még nem feküdtünk le...és én még szűz vagyok
2009. aug. 4. 13:13
 1/7 anonim válasza:
hát igy kicsi a valószinűsége, de amikor először fekszel le vele akkor igen
2009. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélye! Szerintem nincs okod aggodalomra! De akkor legközelebb figyeljetek oda az ilyenekre is, hogy fel se merüljön ez a kérdés.
2009. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, de a barátod hülyeséget mondott, kicsi rá az esély de nem kell pénisz ahhoz, hogy teherbe ess.
2009. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen hamar válaszoltatok is:)köszönöm szépen..de azért még lehet írni:) hogy még jobban nyugi legyen!!!Az a baj hogy mostanában rosszul vaok de az mástól is lehet csak már szinte beképzelem a dolgokat hogy ha az lenne hogy a terhességtől viszketne a kislábujjam akkor elkezdene viszketni..:Sszóval értitek:(
2009. aug. 4. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a terhességtől nem viszket a lábujj? :)) Nem, nem vagy terhes, nyugi, de ennek semmi köze ahhoz, hogy szűz vagy. Azért inkább figyeljetek oda, és ne hallgass a barátodra. Mindig a nő dolga a védekezés, a pasik többnyire nem az eszükre hallgatnak...
2009. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne képzelj be magadnak tüneteket. :-) Fogantatás után 14 nappal használható először a terhesteszt, a terhességi tünetek meg még később jönnek.


Egyébként a teherbe eséshez nem kell más, csak egyetlen petesejt, egyetlen hímivarsejt, meg az, hogy ezek ketten találkozzanak. Sokkal nagyobb az esély a terhességre, ha sok tízmillió hímivarsejt kerül a méhnyakadra, de nem kizárható a teherbeesés akkor sem, ha csak előváladésok kézzel núly fel neked a hüvelyedbe. Fiatal vagy, termékenyebb, mint a harmincas korosztály, mint mi. Mi van, ha neked ennyi is elég? Ne kockáztass.

2009. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
húúú megjött:D:D:D nem vagyok terhes:D:Dköszi mindneki puszzza
2009. aug. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!