Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 15L szűz vagyok

Lehetek terhes? 15L szűz vagyok

Figyelt kérdés

hónap végén, 21-e körül szokott megjönni a menstruációm (kb. másfél éve menstruálok). 21-én pettingeltünk a barátommal, és most késik a menzeszem. nem hiszem, hogy terhes lennék, de mégis kicsit ideges vagyok vagy nem is tudom. előbb ő simogatott engem, aztán én őt (a barátom elment), és utána már nem ért hozzám ott lent, és a bugyim és a nadrágom is végig rajtam maradt.

az előző egy-két menstruációm kicsit fura volt, majdnem 2 hétig tartott és először nagyon gyenge volt, szinte mintha meg se lett volna, aztán pár nap után normálisan folytatódott.

szóval szerintetek van okom aggódni? (és amúgy ne bántsatok, az fáj :c )


2012. máj. 1. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, nem lehetsz így terhes. Hormonok szórakoznak veled. Ennyi idősen még teljesen normális az ilyen össze-visszaság.
2012. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha meg a ruhad is rajtad volt, akkor tuti nem nagy terhes. ez kb olyan, mintha azt kerdezned, hogy ha a baratod a szomszed szobaban elment, akkor terhes lehetsz e. Nem vagy terhes, ne aggodj.
2012. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm, megnyugtattatok :)))
2012. máj. 1. 21:01
 4/11 anonim válasza:
100%

Nem akar bántani senki, de korotokhoz képest elképesztő felnőttesdit játszotok, akár te akár az összes korodbeli, de alapvető dolgokról fogalmatok sincs.


Nem nem lehetsz, és tudom h. egy hét max kettő amíg bírjátok, de ha eszed van még egy vagy két ÉVET pihenteted a dolgot, amíg nem csak a mechanizmust fogod érteni hanem egyéb más fontosabb dolgokat is, hogy nemcsak gépiesen dugjatok...

2012. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
ááááá, meghalok!
2012. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ismerünk példát arra is, hogy ennél kevesebbtől lett terhes valaki.

Amúgy azt gondoltam, a mai tizenévesek már felvilágosultabbak.

2012. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oké,hogy ruhában pettingeltetek,és biológia órán volt legalább egyikőtök? Kétlem mert akkor nem kérdeznél ekkora butaságot!
2012. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de tényleg hanyagold a szexet és a pettinget is, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal.

Ha viszont mégis szexelnél la barátoddal akkor VÉDEKEZZ gumival! A saját érdekedben!

2012. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ami nála lent van, semmilyen módon ne érintkezzen a te lenti dolgaiddal, maszatolgatás, kicsit berakás és hasonló dolgok. Ha kölcsönösen simogatjátok egymást, de nem oda-vissza, akkor nem lesz gond! Olvass még utána dolgoknak, tanulj róla többet, de ne félj, nem lesz most semmi gond! Majd idővel beáll a ciklusod is!
2012. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen példát ismerünk arra, hogy ettől kevesebbtől is terhes lett valaki?! :DDD Csak nem valamilyen urban legendet??? Ne írjunk már hülyeségeket...
2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!