Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva kellene megjönni...

Egy hét múlva kellene megjönnie, jövő hét végén. Ez a 3. gyógyszermentes hónapom. Peteérésem volt, mert ovuteszteztem. Mennyi az esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Csak nem tudom, hogy akkor ddig miért nem lettem terhes. Yadinet szedte másfél évig. Eddig ebben a három hónapban sem védekeztünk. És két naponta kb együtt is voltunk.
2008. ápr. 20. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű. Én is többször ovuteszteztem 100%-os pozitívat, együtt is voltunk, mégsem sikerült. Átlagosan egy pár egy év alatt hoz össze egy bébit, persze ez nem jelenti azt, hogy ne eshetnél teherbe bármikor. Van, akinek azonnal összejön, s van, aki éveket is küzködik, hogy gyereke lehessen. Azért szorítok, de ne keseredj el, ha még picit várat magára a baba.
2008. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia nekem mind a akettő picinél a harmadik hónapban jött össze
2008. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én 10 év tabi uán kihagytam kb 2 és fél hónapot,utánna számolgattam egy kicsit és mázlim volt,elsőre sikerült.A doki azt mondta,hogy ha fél év rendszeres próbálkozás mellett nem jön össze,akkor irány hozzá.Tehát,ne keseredj el,szeretgessétek egymást és neakard görcsösen,ha szeretne úgyis jön.Drukkolok...
2008. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!