Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése után (gyógyszer...

Closty szedése után (gyógyszermentes hónapban) ki lett egyből terhes?

Figyelt kérdés
Hány hónapig szedtétek sikertelenül és hányadik gyógyszermentes hónapban letettek babásak?köszi szépen!
2011. szept. 25. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, èn első hónapban terhes lettem. 25 hetes km.
2011. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hány hónapig szedted előtte?gratulálok!
2011. szept. 25. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 clostis hónap után, az első gyógyszermentes hónapban jött össze (PCO-m van, a férjemmel nem volt gond). A peteérést ekkor már nem figyelte UH-n az orvosom, sőt, majdnem bejelentkeztem átjárhatósági vizsgálatra is, amikor pozit teszteltem.:) Egyébként pont egy éve próbálkoztunk és épp kezdtem belefáradni a sikertelenségbe, már nem kattogtam rajta minden nap. Ez történt májusban, azóta egy teljesen problémamentes terhesség 22. hetében járok.:)
2011. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi és gratulálok.nekem ez volt a 2.hónapom.Már vannak gyermekeim,bízom benne,hogy majd most sikerül.
2011. szept. 25. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én két hónapig szedtem, a harmadik hónapban, amikor már nem szedtem, terhes lettem. :) Sajnos elvetéltem a 6. héten, úgyhogy a következő mensi után újra szedni fogom.
2011. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnálom:( remélem most sikerülni fog neked!
2011. szept. 25. 21:17
 7/9 krisztina24 ***** válasza:
100%
Szia! Én két kúrán vagyok túl, az elsőt tavaly csináltuk, de akkor nem hatott, aztán rendbe hozták a prolactin szintem, és ismét 3 hónapos kúra következett. Ez volt tavasszal, és az első "clostimentes" hónapban teherbe estem, most vagyunk 12 hetesek :-)Mi már lassan 2 éve próbálkoztunk, és már nekünk is jött volna az átjárhatósági,illetve a meddőségi központ. A férjemmel minden rendben volt.
2011. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,gratulálok.Megkérdezhetem,hogyhogy nem vették előbb észre a prolaktin gondodat? én voltam vérvételen,nekem elvileg ok.
2011. szept. 26. 13:12
 9/9 krisztina24 ***** válasza:
100%
Szia! Csak annyi volt az oka, hogy nem néztek tavaly vérképet....ha néztek volna, lehet már babázhatnék....de nem keseredtem el, azt hiszem most jött el a mi időnk.... :-))) Szurkolok nagyon Neked, hogy mihamarabb pocakos legyél!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!