Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen és...

Volt már valakinek ilyen és ha igen akkor mitől?

Figyelt kérdés
1 hét múlva nem várom..3 napja kő kemény a hasam,fel vagyok puffadva,de nem csak néha hanem folyamatosan.Lejjebb nyomásra érzékeny a méhemnél.Ez nem menstruációs görcs,ilyen még soha nem volt( 30 éves vagyok)

2012. ápr. 21. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a 3. terhességem, nekem mindháromnál már a beágyazódástól elég érzékennyé vált a méhem, és "tapintani lehetett" a méhem. Szóval lehet hogy vmi elkezdődött odabent. Nem biztos, nem egyértelmű jel, de lehetséges. ;)
2012. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy meg fog jönni,mert nagyon hasonlóak a kora terhességi tünetek a menzi tüneteivel.Ha elkezdődött valami,akkor az beágyazódás lehet.Legkorábban a nemvárt első napján tesztelj.Drukkolok!
2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Baba lett:)) Köszönöm!! Jó egészséget nektek és a babátoknak!!
2012. ápr. 24. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi,és nektek is jó egészséget!
2012. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!