Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázgatás középidőbe volt...

Barnázgatás középidőbe volt már valakinek és ha igen mitől van?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót és még van 12 szemem. De 2 napja elég erősen barnázgatni kezdtem. Gyógyszert viszont nem hagytam ki. Járt már így valaki?

2012. márc. 16. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát gyógyszer szedés közben soha nem volt még velem ilyen. Viszont amikor már nem szedtem, előfordult hasonló az ovulációnál. Olyankor normális, persze nem törvényszerű hogy így jelezzen. De hogy te gyógyszert is szedsz és így van barnázgatásod, hát az elég furcsa.
2012. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is barnázgatás miatt kerestem fel a nőgyógyászomat, gyógyszerszedés mellett persze. Mindenképpen menj el Te is, a doki mondta is, hogy jó, hogy eljöttem, és gyógyszer mellett nem lenne szabad barnázgatnom. Vagy valami gyulladás jött közbe, vagy gyógyszercsere szükséges. Nézesd meg magad mindenképp.
2012. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még csak nemrég kezdted el szedni, akkor belefér, az elején még előfordulhat úgynevezett köztivérzés. De ha már régóta szeded, akkor menj el az orvoshoz, mert nem normális dolog, lehet nem véd rendesen a tabletta, és másikra van szükséged.
2012. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!