Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor lehet gyerekünk, mind a...

Akkor lehet gyerekünk, mind a ketten nemzőképesek vagyunk?

Figyelt kérdés
2007 februárjában(családi okok miatt)elvetettem az első babám.Az orvoom szerint ebből nem származott semmi olyan bajom amitől ne lehetnék terhes.Nyugotttan probálkozhatunk?sikerülni fog?
2009. jún. 18. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2009. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen persze, de mi változott azóta, hogy akkor elveteted a babát, és most meg mégis babát akarsz?Nem sajnáltad a kisbabát akkor?Egyébként akkor fog tudatosulni benned, hogy mit tettél az első babáddal(magzatoddal), amikor majd a kezedben tartod a másodikat. Ha próbálkoztok, akkor úgyis kiderül, hogy lehet e még babád, hogy okoztak e kárt benned abortusz során.Mért most kezdtél el izgulni ezen, mért nem akkor gondoltad jól át a dolgokat.Nincs az a családi ok, amiért elvetetnék egy babucit.:(
2009. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek abortuszra kerul a sor akkor az nem vesziti el a babjat, a kerdezo azt irta h elveszitette a babat..most vagy en vagyok hulye, vagy a kerdezo...
2009. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en vagyok hulye...sorry..rosszul olvastam...
2009. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy nemzőképesek vagytok, ez majd kiderül ha próbálkoztok élesben védekezés nélkül.Mondjuk én tudok olyan csajt, aki 19 évesen elvetetett egy babát, és most meg 30 évesen sehogy sem sikerül neki teherbe esni.Nah benne lehet, hogy kárt okoztak?nem lehet tudni, de majd kiderül nálatok is pár hónap múlva, hogy sikerül e.
2009. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már békén. Elvetette és kész, ehhez semmi közötök.

Igen lehetsz terhes, ne aggódj ezen. Biztos sikerülni fog. Főleg ha az orvos is megnyugatott.

2009. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!