Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ezzel az eredménnyel...

Lehet ezzel az eredménnyel természetes úton gyerekünk?

Figyelt kérdés

vitalitás: Élő:85% Holt:15%

FVS: 1millió/ml

Spermiumkoncentráció: 18millió/ml

spermiumszám: 72millió/ejakulatum

Motilitás: A+B: 15%progresszív motilitású, A+B+C: 50% mozgó, D: 50% mozdulatlan

Morfológia: 14% normális alak


Ez tényleg annyira rossz eredmény? Inszemet javasolnak az orvosok. Mi a véleményetek?


2011. aug. 20. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, ez nem rossz eredmény, a férjemnek még rosszabb volt és 3 hónap Fer 14 kúra után itt a 10 hónapos kisfiunk!

Neki 30 millióra és 80% jó morfológiára tornázta fel az ennél rosszabb értékét, mi erre a vitaminra esküszünk, egy próbát megér, mert nekünk nem inszemmel, hanem spontán jött össze, amúgy nálunk lombikot javasoltak a rossz eredmény miatt, de nem vállaltuk, mert tudtuk, hogy menni fog természetes úton is!

Gondolkodjatok pozitívan!

[link]

2011. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem mondták, hogy esetleg fertőzés vagy gyógyszer okozhatja a párodnál az alacsonyabb számot?

Mert ha azt kikezelik vagy abbahagyja a gyógyszert, akkor lehet magától is normális lesz az érték pár hónapon belül, de a Fer 14 akkor is segít még jobban felturbózni!

2011. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A spermakép nem annyira állandó, bármi okozhatja, hogy pont most ilyen lett. Nem annyira rossz ez az eredmény, és talán lehet rajta javítani vitaminokkal, és esetleg ha a párodnak van olyan káros szenvedélye, ami befolyásolja ezt, akkor ha lemond róla, az is javíthat.

Viszont érdemes lenne számolgatni egy kicsit : A FER14 nem olcsó, és legalább 3 hónap, mire kifejti a hatását. A 3 havi adag kb 36ezer Ft. Ha nem magánklinikára mész, az inszemináció ingyen van, a clostilbegyt, amit neked adnak, nem drága. Ha szerencséd van, nem kell várnod.

Amúgy utánanéztem ennek a FER14-nek. Sok közös összetevője van az energiaitalokkal, élen a taurinnal. :-)

Szóval lehet, hogy az is elég lenne, ha a párodat eneriaital kúrára fognád. :-)

A lényeg : én az inszemet javaslom, időt és pénzt spórolhatsz meg vele, és lehet, hogy a vitaminok segítenének, de lehet, hogy nem. Árban pedig jóval több.

És szerintem nem kell mindenáron erőltetni a "természetes" módszereket, mert lehet, hogy semmivel sem természetesebbek, mint egy egyszerű koncentrált spermabefecskendezés.

Vagy mi lenne, ha kombinálnátok a dolgot? Vitaminok a párodnak + inszem?

2011. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!