Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 2x volt pozitív a...

Ha már 2x volt pozitív a tesztem, akkor ugye sem én sem a párom nem vagyunk meddők és lehet közös gyerekünk is?

Figyelt kérdés
1.5hét után,mire az orvos látott volna valamit,addigra sajnos mindig bevéreztem és megszűnt a teszten a 2 csík. Tehát igazából nem mondták ki a tényleges terhességet egyszer sem,mert nem láttak még a dokik semmit.
2010. okt. 26. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem vagytok meddők, viszont ha legközelebb ismét pozitívat tesztelsz ne várj, hanem menj azonnal orvoshoz és mondd el az előzményeket! Valószínűleg leesett a progeszteron szinted vagy valami ilyesmi történhetett ezért vetéltél el. De ez könnyen tudják orvosolni. Mielőbbi babavárást neked! :-)
2010. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De, lehetséges, hogy nem passzoltok olyan szempontból, hogy KETTŐTÖKNEk nem lehet gyereke. Sok ilyen ismeretlen eredetű meddőséggel találkoztam. VOlt olyan pár, akiknek külön-külön volt gyerek az első házasságból, tehát bizonyitottan egyik se meddő, viszont kettőjüknek SEHOGYAN se sikerült. Lombikon is voltak, mégse...

Szóval el kéne mennetek orvoshoz, ott elmondani, mit gondoltok és mi volt eddig és kivizsgálnak titeket.

Az is lehet, hogyx nálad van csak gond a megtapadással. Ki kell deriteni, mert valami gond ezek szerint van...

2010. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!