Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 4. nap hogy késik!...

Ez a 4. nap hogy késik! folyás nincs menszi görcs viszont igen de csak éjjel. lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
tényleg furcsa.hétfőre nem vártam és szerencsére nem is jött meg.múlt hét péntek óta viszont éjjelente görcsölök,enyhén!folyásom nincs ill. ha pisilek és megtörlöm akkor van ilyen átlátszó némi fehérkés váladék de a bugyiba semmi!mi a véleményetek?
2008. ápr. 17. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kedden kellett volna megjönnie, illetve nem meg jönnie, és nekem is így van...bugyin semmi, csak a papíron....hőd??
2008. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia!nem mérem a hőm mert hülyeségnek tartom.sok más furcsaságot tapasztaltam ebben a hónapban ezért reménykedek hogy baba van a dologban!te teszelsz?hány napossak különben a ciklusaid?
2008. ápr. 17. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem hosszú, 35 kb., de normális, csak késői az ovulációm mindig...
2008. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is ugyanez van,ès babàs vagyok ,nekem ma nem kellett volna megjonnie.:)ès nem is jott(remèlem mar nem is fog) szerintem csinalj tesztet,ha van baba akkor mar pozitiv lesz. sok sikert!
2008. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hú!az tényleg hosszú.nekem25-26 napossak.csinálsz tesztet?nálad is van valami szokatlan ebben a hóban hogy reménykedsz?
2008. ápr. 17. 10:23
 6/10 A kérdező kommentje:
2.válaszólónak:gratulálok a babához!hány hetes lehetsz?
2008. ápr. 17. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
koszonom :) 4 hetes kismami. Majd ird meg mi lett az eredmèny,szoriotok!
2008. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2.válaszólónak:ezek szerint március közepe fele volt az uccsó menszid?és a ciklusaid hány napossak voltak?írd meg légyszi.valószínű hogy holnap tesztelek ha addig nem jön meg.
2008. ápr. 17. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán baba, de előtte teszteljj és meglátod hogy az-e!
2008. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2. vàlaszolò vagyok. Igen az utolso mensim màrc. 17-èn volt, a ciklusaim 31 naposak,ès a ciklus.hu szerint àpr. 3-àn volt peteèrèsem. :)
2008. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!