Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet a ma reggeli...

Mit jelenthet a ma reggeli folyás és görcs?

Figyelt kérdés
Keddre nem várom. ma reggel görcsölt, fájt nem tudom, mert olyan szúró érzés volt a méhemben. Kikeltem az ágyból és olyan érzésem lett mintha megjött volna! Éreztem, hogy valami kifolyik belőlem és nedves lett a bugyim, de amikor elmentem wc-re, hogy rendbe rakjam a dolgokat, láttam, hogy fehér folyás! Mitől lehet? Lehet ez a beágyazódás?
2010. dec. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
SZIA ÉN IS UGYANEZT ÉREZTEM FOLYOK ÉN IS AKKORRA NEM VÁROM REMÉLEM ÖSSZJŐN MINDKETTŐNKNEK
2010. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 hetes terhes vagyok, néha annyi a fehérfolyásom, hogy akármilyen nadrágot felsem vehetek, a tisztasági meg...

De örülök, hogy ezek megvannak, hisz kisbabánk lesz.

Hajrá nektek is

2010. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 2.: gratulálok!!! 1.:Szurkolok, és gondolom, te megérted mit érzek:D Minden tünet stimm csak a pozi teszt kéne:D

Amúgy a tüneteket nem beképzelte! Nem gondoltam rá, csak az ismerőseim mondták, hogy nem vagy terhes? Elgondolkodtam a tünetek sokszorózódása után és bízom benne!

Amúgy elég magas a hőm: 37,4! Jót jelent?

2010. dec. 3. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismet a 7 hetes. Igen jot jelent. Nekem még mai napig 37 felett van kicsivel. Ez hő emelkedés, ami természetes. 38 fölé ne menjen, mert az már nem a terhesség miatt van.
2010. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!