Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a mezeszem....

Csibe1989 kérdése:

1 hete késik a mezeszem. Tesztet még nem csináltam. Csalódások miatt. De holnap tervezem. Fáj a derekam meg úgy érzem mindjárt meg jön.28naposak a ciklusaim. Lehet hogy össze jött a baba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jaaaaaaj tesztelj ne habozz!!!! :)
2012. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok? simán lehetsz ha ennyi ideje késik.hőd magas? első voltam még mindig :)
2012. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
holnap tudok venni tesztet. :) ez 5.hónapunk!már nehezen bírom.de ettől a mindjárt meg jön érzéstől kicsit mindig el megy a kedvem és azt hiszem meg jön közbe nem is! :) már csak 1 nap és meg tudom :D köszi hogy biztatsz jol esik!! :)
2012. ápr. 9. 14:13
 4/16 anonim ***** válasza:
tesztelj szorítok naaaaaagyon:)írj mi lett:)
2012. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
rendben holnap meg írom!de most már nem muszáj reggeli elsőből csinálnom ugye?ki mutatja bármikor? köszi :D
2012. ápr. 9. 14:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Már bármikor kimutatja persze, írj ha teszteltél. Megy a drukk! :)
2012. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy! Minden jel arra utal. Én is sokáig éreztem ezt a mindjárt megjön érzést.

Tuti ki kell mutassa a nap bármely szakaszában, ha már 1 hete késik.

Én 1 napos késésnél csináltam a tesztet délben és egyből erős pozi lett. 10es érzékenységű volt.

HA nagyon tutira akarsz menni, a reggeli első vizeletedet beteszed hűtőbe és amikor hazaérsz a gyógyszertárból, egyből megcsinálhatod a tesztet!

Szorítok!

24hkm

2012. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!aranyos vagy!hát remélem baba lesz!de a derék fájástól mennyire kell félnem?az normális?első köszi a drukkot! :D
2012. ápr. 9. 17:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt az elején derékfájásom, de most hogy említed, gondolkodok rajta, hogy már régen nem érzem.

24hkm

2012. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
POZITÍV!!!!!!!! :D annyira örülök!!! köszi nektek!!! :D
2012. ápr. 10. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!