Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk...

A párommal babát szeretnénk 1hete késik a mensesem, általában 25-26napra szokott jönni ma vagyok a 32. -en és ma reggel arra keltem, hogy barna folyás jött most kicsit görcsölgetek, nem tudom mi ez. Ettől még ott lehet a baba vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ha egy hete késik, akkor már kimutatná egy teszt. A barnázás bármitől lehet. Pl. progeszteronhiány, mensi kezdete, vagy éppen baba van, csak a szervezeted emlékezik a mensire és így reagál.

Kívánom, hogy baba legyen! Mindenképpen írd meg, ha teszteltél. :)

2012. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én mindig így végzem és persze késéssel menzi:(már nagyon kivagyok:(
2012. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Tüneteim voltak a hasam alja nagyobb lett az együttlét után kb 10 napra,a derekam is fájt.És mikor meg kellett volna jönnie azon a napon eléggé rosszul voltam.nagyon reméljük hogy ennek ellenére ott van a babó!
2012. jan. 29. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj minél hamarabb és ha pozitív, akkor kérj utrot a barnázásra!
2012. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megjött :( de nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!