Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, tegnap kicsit...

4 napja késik, tegnap kicsit barnáztam, meg ma is, de nem sok. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Kb. 30 naposak a ciklusaim, a nem várt nap előtt két nappal már erős pisilési inger, "mindjárt megjön" érzés, petefészek szurkálás kezdődött, és mintha fel lenne puffadva az alhasam, olyan látványra.Tegnapi teszt még negatív. Járt valaki így? Szeretnénk már örülni neki!
2012. febr. 29. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A tüneteid babára utalnak, viszont az, hogy még tegnap is negatív volt a teszt, az nem túl jó. Azért ilyenkor már pozitív szokott lenni, főleg ha tünetek is vannak. De amíg nem jön meg, van remény. Drukkolok!
2012. febr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50-50% sajnos még mindig. Kár, hogy negatív lett a teszt!
2012. febr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni!
2012. febr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért reménykedem. 12-én voltam dokinál, akkor szerinte még kb. két nap volt a megfelelő nyák megjelenéséig. Szóval talán-talán. :-)
2012. febr. 29. 10:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött... Új ciklus, új lehetőség! Most belevetem magam a gyógyteák és a barátcserje közé. :) No meg Aviva ezerrel! :)
2012. febr. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!