Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tart velem most áprilistól/...

Ki tart velem most áprilistól/májustól?

Figyelt kérdés
Most kezdünk neki a babaprojecktnek!Ma hagytam abba a gyógyszert, már csak meg kell várni, h rendesen megjöjjön a kövi mensi, bár most még azért megszakítással védekezünk ebbe az első hónapba, bár a doki azt mondta egyből neki lehet állni, nem zavar be a fogamzásgátló (yasminellét szedtem majdnem 2 évig), mert elég gyenge volt. Szóval ki tart velem?Ki kezdi most, vagy ki kezdte mostanában?szerintetek érdemes elkezdeni szedni valamilyent erhes vitamint?Vagy ráérünk később?

2012. ápr. 7. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
szerintem ngyon hamar teherbe fogsz esni3 hónap alatt simán
2012. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hú, bár úgy lenne!annyira vágyunk már egy kisbabára, de csak most jutottunk el idáig, h bevállaljuk :) Én 25 éves vagyok, párom 33 :) de néha annyira elbizonytalanodom, és félek, h nem fog sikerülni egyhamar, hisz annyi ilyet olvasok itt gyakorin!
2012. ápr. 7. 12:57
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát van akinek egyből sikerül, van akinek nem, de szerintem sem szükséges szünetet tartani, és egyből utána nagyobb is az esély a terhességre. Terhesvitamint elkezdhetsz szedni, vagy folsavat.
2012. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Tudatosan készulj ne gorcsosen-vitamint is szedhetsz hogy hamarabb feltoltodj.NAGYON szorítok és biztos hamar sikerul:)
2012. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ebben a hónapban vágtunk bele úgy igazából...vagyis márciusban!:D

És hát persze most rendetlenkedik a menstruációm is...miért is ne pont akkor mikor babaprojekt van!:D

Én nem szedek semmit...elsőre úgy vagyok vele hogy majd jön ha akar..régen se volt terhesvitamin!:)

Én nem szedtem fogamzásgátlót,de azért készülj fel hogy nem biztos hogy elsőre össze jön!Itt is van nagyon sok nő,meg ismerek is egy párat akik hónapokig meg majdnem évekig nem estek teherbe a gyógyszer után!Viszont van ugye olyan aki azonnal!Reméljük te az utóbbiba tartozol!:)

Én azt javaslom,ne stresszelj,ne ekörül forogjon a világ,csak élvezd hogy felhőtlenül lehettek együtt!:)

Aztán később ráérsz elméleteket gyártani!...de ne legyen később!:)

2012. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is yasminellet szedtem 6 évig. 2 hónapja hagytam abba. A mensim rögtön beállt, 31 naposak a ciklusaim. Ebben a 2 hónapban megszakítással voltunk együtt. Április lesz nekünk is az "éles" hónap. mióta abbahagytam a gyógyszert, azóta szedem a Ladeevitet. Szerintem fontos már szedni a teherbeesés előtt. Mindketten 27 évesek vagyunk. Remélem ebben az első próbálkozós hónapban sikerül. Szurkolok nektek is.

2012. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztatást :) Igazából, nekem sosem volt gondom a mensimmel, mindig tök pontosan jött meg, még gyógyszer előtt is, másfél évig gyógyszerszünetet is tartottam, de akkor is rendre pontosan megjött!Akkor is yasminellét szedtem :)Reméljük most is így lesz :) Sokszor hallottam, h abbahagyás után nagyobb az esély a teherbe esésre, remélem összejön, ha nem is elsőre, de hamar :)))
2012. ápr. 7. 16:00
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!De jó, h ti is most kezditek :)) Remélem, nektek is hamar összejön :) én is szurkolok nektek!úgy tudom ez a yasminelle elég gyenge gyógyszer, én pl volt egy hónap mikor véreztem hónap közepén, mert olyan gyengének bizonyult!Az orvos is megerősítette, adott is valami kiegészítő tabit mellé, utána már jó volt :) majd írj ám h mizujs van veletek, sikerült e az első éles hónap :)
2012. ápr. 7. 16:04
 9/27 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Mindenképpen megírom majd, hogy mi lett velünk.De jó lenne együtt haladni.... Megosztani az élményeket. :)
2012. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

sziasztok,


nekünk is tervben van a baba mostantól.


Csak annyit szeretnék nektek mondani,hogy megkíméljelek titeket az esetleges csalódástól 2 barátnőmnek se jött be ez a "gyógyszer után könnyebb" dolog.7hónapja hagyták abba,de baba sehol.Őket is ezzel biztatták és most nagyon csalódottak.

Remélem nektek nem így lesz!sok sikert!

2012. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!