Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-ben áprilistól már 300 Ft....

DM-ben áprilistól már 300 Ft. Után jár 1 pont. Mi a véleményetek? Szerintem ez picit sok nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja. A Rossmannban 270-ért láttam a múlt héten.
2012. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez van-és tudom, hogy nem mindegy......de én igy is-úgy is ott fogok vásárolni, mert szeretem a termékeit.
2012. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam...,de most felmentem az oldalukra,és tényleg így van,ahogy írtad....

Nem örülök......!!! :(

Szerintem is sok a változás...Azok járnak majd jól,akik a kuponokkal kereskednek,mert így ez csak nekik kedvez..! :(

Így is szoktam venni,mert nem gyűlik össze annyi pontom,mint amennyi dologhoz fel szeretném használni..,de így még többet kell majd vennem...Na de hát még így is jobb áron tud vásárolni majd az ember,mintha rendes áron venné meg ami kell...

Még egyszer.....NEM ÖRÜLÖK..!!! :(

2012. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, köszi az infót:( nem örülök:((((
2012. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam én sem. Őszintén szólva azt sem tudtam, hogy eddig hány Ft után adtak 1 pontot, mert annyi pelenkát kell vennünk, hogy mindig van egy csomó pontunk, fel sem tudom őket használni.

A kuponfüzetből viszont leginkább csak a 25%-os termék és a 15%-os végösszegkuponokat használom fel, a többi általában megy a kukába. Nem igazán találok benne olyasmit, amiket szoktam venni.

Talán az áremelkedések miatt emeltek a ponthatáron, nem?

2012. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel cseszi el a dm.A rossmann már észbe kapott,rengeteg akciójuk van,a dm meg viszi felfele az árakat.Nem egy okos döntés,de ők tudják...
2012. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziaszok!

Én tegnap kaptam meg a kártyámat és a kísérő levélben az van írva, hogy minden levásárolt 200Ft után kapok 1 pontot. A honlapjukon meg az általatok írt 300 forint után jár 1 pont. Most akkor melyik a valós? A Dm ügyfélszolgálatát még nem hívtam fel, mert nem szeretnék hülyét csinálni magamból.

Tud valaki valamit evvel kapcsolatban?

2012. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a 300 pont után jár. Csak a nyomtatott papíron még nem javították ki. :(
2012. aug. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!