Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mitől lehet hogy ha eggyütt...

Az mitől lehet hogy ha eggyütt vagyok a párommal testileg akkor elkezdek vérezni? Nem nagyon csak pecsételődés. Babát szeretnénk PCOS vagyok szedek rá gyógyszert.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A PCO és a vérzés szerintem nem függ össze. Síkosítót próbáltatok,lehet felsérti mert túl száraz, vagy túl "erős"?
2012. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az nem a PCOS-től van, és mindenképp meg kell nézetni, méhszájseb is okozhatja.
2012. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen gondom most van 2jára hogy elkezdek vérezni.köszönöm a válaszokat
2012. márc. 31. 13:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a méhszájsebtől véreztem! Sőt, az előző orvosom -kapaszkodj!- észre sem vette; vérzészavarral kezelt! Először Clostyt szedetett, majd mindenféle vitaminokat hónapokig. És ugye rendszersen nézte hüvelyi uh-n hogy van-e peteérésem. Amikor váltottam -endokrinológusra a feltételezett vérzészavar miatt, ő rögtön látta, sőt mutatta is. Van egy ketyeréje, és te ugyanazt látod egy nagy, színes monitoron amit belül. Szóval észrevette, 2* leecsetelte és meggyógyult (lekopogom). Persze kiderült hogy mégis van egy kis hormongond is, szóval nézesd meg magad te is mielőbb.
2012. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pénteken akarok menni remélem elég lesz akkor.de nem fáj.vagy a méhszájseb nem is fáj?
2012. márc. 31. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem méhszájsebtől volt ilyen ún. kontakt vérzés, tehát az együttlétek után vérzett. Kúpot kaptam rá, ha arra sem gyógyult volna, akkor jegelték volna azt a területet (nem fájdalmas beavatkozás, azt mondták). De szerencsére elmúlt teljesen.


Nem fáj a méhszájseb egyébként.

2012. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a méhszájseb mellett teherbe lehet esni? Vagy kevés az esély rá? Vagy csak miután kikezelték?
2012. márc. 31. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet teherbeesni, de a nem kezelt méhszájseb veszélyes. A vérzés lehet erősebb is, a bnőmből "ömlött" a vér...

A kezelés sem befolyásolja a teherbeesést.

A méhszájseb oka mindig gyulladás, önmagától is meggyógyulHAT de ritkán történik, mivel felülfertőződik a méhszájseb területén. Citológiát készítenek a területről, mert komolyabb dolgokat is jelenthet


a vérzésed amúgy egyszerü felsértésből is adódhat (párod kidörzsöl, mert nem voltál elég nedves...

2012. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia,ha méhszájseb, a baba előtt mindenképpen kezeltesd.

A Pcos-ra ezt az oldalt ajánlom:

[link]

Van fórum is.

2012. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 1. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!