Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok vagy...

Lehet hogy terhes vagyok vagy csak megint becsap a szervezetem?

Figyelt kérdés
2hete feszül a mellem, úgy érzem leszakad, a hasam szúrkál, néha beleszúr egy nagyot, mindig mejön érzésem van. Sokat pisilek is, ma pedig a derekam is úgy fáj, hogy alig tudok mozogni. Holnap lenne itt az ideje a nem vártnak. Nem tudom eldönteni mi lehet, az elmúlt időszakban többnyire iyen tüneteim voltak mensi előtt. És eddig mindig csalódtam. Kicsit azt furcsállom, hogy másfél hete csinálja ezt velem. Tegnap csináltam tesztet, de az negatív lett. Reménykedhetek, hogy baba?
2008. ápr. 15. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes vagy,de az is lehet,hogy nem!Reméljük nem csak áltünetekről van szó.Csinálj tesztet holnap is és adjál majd hírt magadról!
2008. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is feszült a mellem, nem jött meg, de az első teszt negatív lett, aztán egy hét múlva már pozitív volt! Drukkolok neked! 40 hetes kismami
2008. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy bíztatsz. Tavaly márciusba volt egy spontán vetélésem, és azóta próbálkozunk párommal. De annyiszor csalódtam már. Remélem igazad lesz, nagyon szeretnék már egy picurkát.
2008. ápr. 15. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek voltak a tünetek has fájás, olyan érzés mintha meg akarna jönni de nem jött meg a mellem írtó nagy lett és fájt. Tesztett csak most vettem mikor már 1 hónapja késett mert féltem h negetív lesz mert jártam már így. Tegnap pozitív tesztem lett ha jól számoltam 9 hetes vagyok és boldog! Drukkolok neked és írj majd h mi lett az eredmény!
2008. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem, hogy a melleim mintha nagyobbak lennének. Meg kicsit vérágasak. De a derekad neked is fájt? Mert most nagyon érzem. Vagy annak az előjele lehet hogy megjön holnap?
2008. ápr. 15. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában fáj a derekam is lehet csak a sok üléstől nemtudom. Várj még egy kicsit és vegyél tesztet ki kell h mutassa! Drukkolok!
2008. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!