Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy beágyazódá...

Mit jelent az, hogy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy akkor furakszik a kis bébikezdemény a méh falába, és van egy-két csöpp vérzés. Kb akkor, amikor a mensinek is jönnie kellene.

Nekem volt, azt hittem megjött, aztán pár nap múlva gyanús lett hogy ennyi???? :):)

2012. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit első ír.

De nem feltétlenül van.

3 gyerekem van, nekem sose volt ilyenem, csak hírből ismerem...

2012. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok, ha baba volt a dologban:)

Ma vagyok a 17. ciklus napon és tegnap egy picit vérezgettem együttlét előtt és együttlét után is. Akkor ez valami más:(

2012. márc. 28. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Középidős vérzés is lehetett.

Bár ezt is csak hírből ismerem, de ovulációkor is van, akinél van pár vérpötty. A 17 nap ez reálisnak tűnik.


Az együttlét után lehet pár csepp vér az együttléttől magától is, ha valami picit megsérült odabent, de mondjuk előtte nem valószínű, ezért gondolok erre.

2012. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha a 17. napon volt pecsételő vérzésed akkor az biztos, hogy az ovulációtól lehetett. Nagyon ritkán nálam is előfordul ilyen. Pl. most ebben a hónapban volt nekem is, pontosan az ovulációs fájdalom után másnap jelentkezett a rózsaszínes piros pecsét!

2012. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hőm a 16.napon amikor ez történt 36,8 volt, ma nem tudtam mérni, mert jóval korábban keltem fel.

A 13.naptól mindennap 0,1 fokot emelkedett.

2012. márc. 28. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
A 36,8 már szerintem magasnak számít, azaz szerintem normálisnak mondható, ha megtörtént az ovuláció. Nekem is fent volt már, amikor volt a pecsét. Tehát másnap ment fel a hőm, és ekkor jött a pecsét. Amikor meg ovu fájdalmam volt, akkor még lent volt a hőm.
2012. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most azért egy picit megnyugtattok, nem tudtam ezt a dolgot hova rakni, mert még soha nem volt ilyen vagyis én nem emlékszem rá.

Jöv.héten megyek vérvételre és a dokimnak is elmondom.

Köszönöm a sok segítséget:)

2012. márc. 28. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak néhányszor volt ilyen, mert egyébként nekem se szokott lenni sose, de ez természetes jelenség lehet ovulációkor.

Nekem a dokim is mondta amúgy, hogy ilyen is jelentkezhet ovulációkor. Így is van, mert nagyon ritkán előfordulhat. Ugyanúgy pl. ovulációs fájdalmam se mindig van, van úgy hogy meg se érzem, pedig a hőgörbe szerint van ovulációm mindig, de van amikor megérzem a fájdalmat, most pl. nagyon görcsöltem 2 napig.

2012. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!