Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódási vérzés?

Ez beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
még ma 2 órakkor éreztem, hogy megjött..nem barna volt, de nem kis az az egy-két csepp mennyiség, inkább halványpiros és nyálkás picit...most 2kor beraktam egy tampont, de most kivettem, és nem volt benne nagyon sok, de azért volt, de még bőven bírta volna...így kicsavartam a tampont, hogy megnézzem, hogy milyen szín jön belőle, és az élénk piros volt..szerintetek?első nap lehetséges hogy kevés vér van még?(normál tampont raktam be, most egy minit, majd megnézem hogy ez egyáltalán megtelik-e)
2012. febr. 25. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
mára vártad?vagy hanyadik napon vagy?általába mikor jön meg?
2012. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha mostanában kell megjönnie, akkor lehet, hogy a menstruáció. A beágyazódási vérzés általában csak kis foltocska.
2012. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!