Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az hogy valakinek...

Előfordulhat az hogy valakinek 5 napig pozitív az ovulácios tesztcsík, mert hogy az enyém 5 napja folyamatosan pozitív?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miújság azóta?

Kiderült, hogy miért volt pozitív napokig az LH teszt??

2009. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia igen kiderüt az ok :14 hetes nagyon boldog kismama vagyok.
2009. aug. 27. 17:03
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

21:41-es valaszolo vagyok, aki irta, hogy talan az elozo ciklusrol terhes maradtal es azt mutatja az ovuteszt. Ezek szerint bejott, amire tippeltem, gratulalok! :-)

Epp akkortajt nyomozgattam az ovuteszt mint josteszt temaban, mert nekem meg majus 18-an volt az utolso mensim es amikor kiirtad a kerdest, akkor vartam epp, hogy ne jojjon meg es ki akartam probalni az ovutesztet jostesztkent, merthogy elvileg folyamatosan pozitiv lehet terhesseg eseten. En vegul nem szorakoztam ezzel, de nalad veletlenul is mukodott az elgondolas! :-D

Nekem is pozitiv lett, de mar a terhessegi teszt azokban a napokban es hasonlo koru kismamak vagyunk, en ma vagyok 14 hetes, 4 napos.

Boldog babavarast!

2009. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki kérdezte, hogy mi újság azóta...

Szívből gratulálok!!! Boldog babavárást! :)

2009. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem az előbbi ciklusból maradtam terhes csak a menszesz elmaradása után 1-2 napal azonnal terhes lettem. Én középidőben kezdtem el használni az ovu tesztet, a doki szerint nagyon gyorsan elkezdet termelődni a szervezetembe a hcg hormon, és azért vol már félidőtől szinte végig pozítiv az ovu teszt.
2009. aug. 28. 14:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, lenyeg, a lenyeg, hogy tenyleg terhesseget mutatott. Tenyleg nem tul gyakori dolog a mensi kornyeki peteeres.
2009. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen tényleg rita a menszesz utáni első nap a peteérés. Már régóta próbálkoztunk a férjemmel a baba dolgon, de nem jött össze. Mostmár tudom az okát: mert mi mindig félidő környékén kezdtünk el dolgozni az ügyön, de addigra már mindig volt pém.
2009. aug. 29. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!