Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az hogy valakinek...

Előfordulhat az hogy valakinek 5 napig pozitív az ovulácios tesztcsík, mert hogy az enyém 5 napja folyamatosan pozitív?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajna igen. Nekem 7 napig volt nagyon erős két csíkom az ovu teszten. Utána már nem teszteltem.

2009. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az ovulácios teszt azt írja "ha a tesztvonal sötétebb mint a controlcsik 24-36órán belül következik be a peteérés" az tuti hogy nálam ez nem így van hisz 5 napja sötéteb csík van akkor most hogyan tovább????
2009. jún. 13. 21:18
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy velem van valami baj??
2009. jún. 13. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az ellenkezője történik, semmit sem mutat, pedig uh-n igazolták, hogy a hétvégén legkésőbb meg kell repednie a tüszőmnek. Kiváncsi vagyok, hogy a feltett kérdésemre milyen válaszok érkeznek.

Milyen ovulációs tesztet használsz? Én Gabrielt kaptam a gyógyszertárban, még soha nem használtam előtte ezt a márkát.

2009. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Baby Test
2009. jún. 13. 21:22
 6/17 A kérdező kommentje:
de tegnap kiprobáltam a Gabrielt ami szinén pozitív lett.
2009. jún. 13. 21:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet nálam az a probléma hogy a tüszőm valami okból nem tud "megrepedni" és ezért pozitív már 5 napja.
2009. jún. 13. 21:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kizart dolog, hogy az elozo ciklusbol terhes maradtal?

Azert jutott eszembe, mert az lh es a hcg hormon "rokonok", ami annyit jelent, hogy elvileg az lh ovuteszt reagal a hcg jelenletere is. Ezert szoktak jostesztkent hasznalni.

Ha elozo honaprol lennel terhes az megmagyarazna, hogy miert pozitiv ilyen sokaig. Raadasul ket fajta.

2009. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia velem is pont ugyanez volt és elmentem dokihoz vittem magammal a teszteket is és csináltatott egy hormon vizsgálatot és kiedült hogy magas az lh szintem ami enyhe pco ra utalt!Ugyhogy menj el vele dokihoz!
2009. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ma a 7 ovulációs tesztet csináltam meg ami még mindig pozitív. már az egészet nem értem. teljesen ki vagyok borulva!!!!!!!!
2009. jún. 15. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!