Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes vagyok és lombikos....

5 hetes vagyok és lombikos. Ha valakinek gyenge vérzése van folyamatosan, apró görcsökkel, megmaradhat a babája? Kétségbe vagyok esve, mert már 3 éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj. pihenj sokat.És ne aggodj megmarad a babád. vannak csodák . imátkoz istenhez ő megsedit téged.
2008. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En az imadkozas helyett inkabb az orvosod felhivasat ajanlanam!

Nagyon drukkolok, h rendben legyetek!

2008. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A dokiddal beszélj és menj el hozzá egy ultrahangra is!

Nekem sajnos már volt egy vetélésem, de most 8 hetes terhes vagyok. Kb az 5. héttől kezdve 1-3 naponként apró maszatolásom van, néha elmúlik, néha erősebb. Amikor először jelentkezett, akkor dokihoz mentem, aki folsavat 2x1-et, utrogestant 3x1-t kell írt fel. Mostmár másodszorra is emelve 3x2 utrogestant kell bevennem. Remélem, hogy ezzel ez az enyhe vérzés is meg fog szünni.

Egyébként voltam uh-on és minden rendben volt: 2,11mm-es a babám és van szívhangja is. Mindezek mellett azért kicsit aggódom és igyekszem mindent óvatosan csinálni, mert már van két gyermekem. Az a furcsa, hogy velük a terhesség alatt semmi ilyen panaszom nem volt. Bízok és reménykedek, hogy most is minden rendben lesz.

Szerintem egy dokit mindenképpen keress fel, a saját megnyugtatásodra is. A legjobbakat!

2008. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudnál nekem abban segíteni hogy mennyibe kerül egy lombikbébi beültetés?mert sajnos lehet hogy nekünk is csak az az utolsó esélyünk a babára!
2008. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!