Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » írtok választ? Lehetek terhes?

írtok választ? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
máskor mindig megjön nem szokott késni.20 napja késik
2012. márc. 22. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a következő lépés a doki és kiderül, hogy miért késik. Ez ilyen egyszerű. Persze, lehet tippelgetnünk...de attól nem leszel előrébb.
2012. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
ha neked nincs problémád akkor örülök neki.akkor tökéletes az életed.szívből kívánom hogy mindenki legyen boldog és kapja meg amit akar
2012. márc. 25. 22:09
 63/63 anonim ***** válasza:

Mindig visszanézek a kérdésedre, de abszolút nem értem mi is a lényege... Menj orvoshoz ha gondod van, ilyen kérdésre normális választ látatlanban nem lehet adni... Annyit lehet tanácsolni, amit magadtól is tudsz: teszt és orvos. Ennyi.

Senki nem akart bántani szerintem, csak abszolút nem értem, hogy mire megy ki ez...

Sok sikert a babához!:)

2012. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!