Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » írtok választ? Lehetek terhes?

írtok választ? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
máskor mindig megjön nem szokott késni.20 napja késik
2012. márc. 22. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ha holnap tudsz nézettesd meg magad! Az orvos többet tudna mondani
2012. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta.csak annak hogy késik számtalan oka lehet.betegség is.nemcsak terhesség
2012. márc. 22. 21:05
 23/63 anonim ***** válasza:
Egy teszt is többet tudna mondani...
2012. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Igen, lehet több oka is, de előbb talán meg kéne győzödni arról, hogy terhesség-e, mert mégiscsak annak van a legnagyobb valószínűsége. És ha nem az, akkor el kell menni az orvoshoz, hogy derítse ki mi lehet az ok, ha 20 napja nem terhesség miatt nem jött meg. De te még addig sem jutottál el, hogy tesztelj.
2012. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
mi az hogy az ilyeneknek egyből összejön?én azt kívánom hogy mindenkinek sikerüljön a baba.ha másnak nem jön össze én nem tehetek róla.
2012. márc. 22. 21:07
 26/63 A kérdező kommentje:
egyszer már teszteltem csak túl korán holnap vetetek tesztet
2012. márc. 22. 21:08
 27/63 anonim ***** válasza:
81%
Te annyira egy szerencsétlen vagy, eddig miért nem csináltál újabb tesztet? Most jobb agyonra aggódni magadat, hogy húú, vajon miért késik 20 napja, és azt hiszed, hogy mi ebből tudni fogjuk a választ, hogy felteszed a kérdést, hogy 20 napja késik és lehetsz-e terhes? Menstruáció késésének több oka is lehet! De ugye legelőször az ember terhességre gondol, és ugyebár hogy ezt kiderítse, az a legegyszerűbb, hogy csinál egy terhességi tesztet. Ez az első amit tenni kell, te 2 gyerekes anyuci!! Ha több teszt is negatív és továbbra sem jön meg, akkor mi marad hátra??? Az, hogy dokihoz kell menni! Ő majd megvizsgál jó alaposan és kideríti, hogy mi lehet a késés oka, ha nem a terhesség! Innen mégis mi hogyan derítsük ki, hogy miért késik neked 20 napot??? Akármi okozhatja!!
2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
35%
Te jó ég! El vagyok képedve milyen hozzászólások érkeztek:((Még jó hogy emberek vagyunk...Muszáj ilyen stílusban válaszolni neki? Kétségbe van esve ennyi! Sok mindentől késhet a menstruáció, első ok a terhesség, holnap ha tesztelsz kiderül. Ha negatív akkor sajnos valami hormon probléma okozhatja. Drukkolok neked, hogy sikerüljön!!:)
2012. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
A 25%-os válaszoló tényleg drasztikus, de igaza van. Nem kétségbe kell esni, hanem cselekedni. Nem is értem, hogy abban, hogy késik a mensije, mi a kétségbeejtő? Ha negatív a teszt, vagy esetleg nem tervezett terhesség lenne, akkor még érthető, de a kérdező helyzetében nem.
2012. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
13%

En nem hiszem el, mennyi itt a rosszindulatu ember!

Kulonbozoek vagyunk, azert van a gyakorikerdesek, hogy kerdezzunk, a kerdezo igy tett, ha valakinek nem tetszik, nem kell valaszolni.

Az igaz, hogy itt senki nem tudja megmondani, hogy terhesseg vagy sem, tesztet kell csinalni, az biztos es a leggyorsabb modszer.

Keshet tobb okbol is. Lehet, hogy meg nem allt be a hormonhaztartas a fiad szoptatasa utan. De, lehet, hogy tenyleg terhes vagy. Ha a teszt negativ, azert erdemes folkeresni egy orvost.

Szoritok neked, sok sikert! A rosszindulattal pedig ne is torodj.

2012. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!