Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » írtok választ? Lehetek terhes?

írtok választ? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
máskor mindig megjön nem szokott késni.20 napja késik
2012. márc. 22. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
szerintem a kedves kérdező még 16 sincs, nemhogy már szült is... csak ezzel akarja kerülni a kioktatást.
2012. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
szia 25 vagyok.ne is haragudj.két fiam van.be is tudom bizonyítani.le lehet rólam akadni ilyen téren
2012. márc. 24. 21:31
 53/63 A kérdező kommentje:
nem is tudom hogy egyesek mit képzelnek magukról.itt élitek ki az otthoni feszültséget.álljon meg a menet
2012. márc. 24. 21:32
 54/63 anonim ***** válasza:
69%
Te miről beszélsz? Nem azért lettél leoltva, mert itt bárki is a feszkóját szeretné levezetni. A te hozzáállásod olyan gyermeteg, hogy az valami borzalom! Egyáltalán nem méltó egy 25 éves 2 gyermekes anyához, már megbocsáss.
2012. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

És az mióta baj, ha valaki naív és gyermeteg a korához képest? Ez már nagyon off, de szerintem, bár talán nagyon nehéz ezzel a tulajdonsággal élni manapság, de emberileg talán nem is olyan rossz tulajdonság.

Azt pedig, hogy ki mire méltó vagy sem, azt nem mi döntjük el, főleg, nem a rosszindulat.

Tény és való, hogy kissé nehéz volt megérteni, amit a kérdező írt, és először én is azért kattintottam a kérdésre, mert nem értettem, hogy várhatja el valaki, hogy itt kap választ, terhes-e. Mert ugye csak a teszt, vérvétel vagy az orvos tudja eldönteni. Ezt is akartam írni ránézésre. Aztán elolvastam a válaszokat és elképedtem. Az egy dolog, hogy a kérdező kissé gyerekes, ez az ő dolga. De nem bántott meg senkit, ellenben némelyik válaszolóval. Nem tudom, miért esik jól valakinek letámadni a másikat. De mindegy, nem is ez volt a kérdés, arra már válaszoltam.

2012. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
62%

Azért baj szerintem, hogy gyermeteg a kérdező, mert nem jó értelemben az, hanem inkább már szánalmas oldalról.

A kérdéssel az elején semmi bajom nem volt, normálisan válaszoltam is neki, de aztán a későbbi megnyilvánulásai elég debilek voltak. És ő nem értette meg, amit mi akarunk mondani. Egy válaszoló volt aki konkrétan sértegette, a többiek, köztük én is, normális módon próbáltuk terelgetni, amit ő nem nagyon fogott fel. Vagyis annyira mégis, hogy másnap csak tesztelt, de akkor meg úgy írta meg, mintha itt mindenki ellene lett volna, és rosszat akart volna neki, holott erről szó sem volt! És már bocs, de ez a stílus, hogy "negatív lett, lehet örülni meg kárörvendeni" és ezt szajkózni több kommenten keresztül egymás után, nem méltó egy felnőtt emberhez. Mint a dedóban, de most komolyan. És ezzel csak heccelt itt mindenkit, azért is kapott olyan válaszokat ezek után, amire persze megint ő kapta fel a vizet.

2012. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.szerintem nem vagyok gyermeteg csak kiváncsi voltam a véleményetekre.elmegyek orvoshoz stb...

tudom mit kell tennem.már rég felnőttem még ha nem is hiszitek el.szerintem a sértegetés és a többi ocsmányság amit egyesek írtak az gyermeteg az DEDÓS

2012. márc. 25. 21:37
 58/63 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK SZÁNALMAS másoknak is akadnak problémáik megválaszolatlan kérdéseik elvégre ezért írtatok ti is
2012. márc. 25. 21:40
 59/63 anonim ***** válasza:
62%
PROBLÉMÁIK??? Milyen problémáról beszélsz te? 20 napja késett a mensid és nem volt annyi eszed, hogy tesztelj egyet 2 gyermekes anyuka létedre???
2012. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
teszteltem többször is először túl korán utána nem lett jó utána negatív lett
2012. márc. 25. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!