Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor/mik jelentkeznek/jelentk...

Mikor/mik jelentkeznek/jelentkezhetnek a terhesség első tünetei?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Könyörgöm segitsetek! nagyon fontos lenne !:(
2012. márc. 19. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát már az első hónapban is feszülhet a melled sőt jobban érzed esetleg a szagokat vagy csak azt beszed észre hogy folyamatosan zabálnál:D

Miért hanyadik hónapban vagy?

2012. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Egyénenként változik!Valaki hány már a teszt előtt,van aki semmit sem érez!

A linket olvasd el,szerintem jól leírja!


Amúgy elmeséled kicsit bővebben mi a helyzet?

2012. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen :) köszönöm először is a gyors választ:)

szóval. a menzeszem mindig 28-29naponként szokott megjönni. magyarul minden hónap 12.-13.án.. de ebben a hónapban kimaradt. előző hónap vége környékén lefeküdtem a barátommal. de a felénél "abbahagytuk"nem szeretném részletezni(: . csak hogy azóta folyamatosan megvoltam fázva és a megfázásom elkezdtett "lejjebb húzódni" egészen az alhasamig. fájt alul néha mostis. arra semmi előjelem nincs hogy megfog jönni és egyre jobban aggódom barátommal. bár még csak 1hete nem jött meg ..de ez nálam nem megszokott.persze előfordulhat. nem feszül a mellem semmi terhességre utaló tünet nem jelentkezett nálam(remélem nem is fog) a dokim elküldött a multhéten laborra a betegségem miatt. ma mentem érte. azt mondta hogy bármi is volt a bajom szinte már nincs a szervezetemben szóval már nem igazán tudják megmondani hogy mi lehetett a bajom-.-".

tipp?:S

2012. márc. 19. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

áááá,szerintem nem vagy terhes!

a megfázás és a rá szedett gyógyszer is bekavarhat!

Ha stresszel az is!

Abba hagytátok,tehát nem élvezett el,így kicsi,szinte elenyésző a terhesség esélye!

Semmi pánik,nekem a 10 évig pontos mensim késett egy hetet!Azóta is rakoncátlankodik!

Csinálj még egy tesztet aztán go doki :D

2012. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!<3 kicsit most megnyugtattál!:$ örök hála(:

de van egy kis "bibi" : gyógyszert nem szedtem. azt belátom hogy tleg nagyon sokat stresszelek :S,.

viszont bekell annyit vallanom. hogy igazság szerint ha bekövetkezett volna ez akkor megérdemelném :S annyi volt igazság szerint hogy ráültem gumi nélkül :S és gyógyszert se szedek de kb félpercig se voltam rajta és lepattantam..

vélemény ?

2012. márc. 19. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy teherbe estél. Élvezted legalább? :-)
2012. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!