Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja mara? Tunetek?

Ki nem varja mara? Tunetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 08:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
hát örülök,hogy nem jött meg!bár az egészet nem értem!nem tudom mit is csináljak!elegem van!minden szinte változatlan csak hát negatív a teszt!
2012. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
megjott :(
2012. márc. 21. 08:01
 33/40 anonim ***** válasza:
huuuuuu sajnálom!hát akkor csak ketten maradtunk??
2012. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom! De megmondom őszintén, hogy én már szeretném ha megjönne. A legérzékenyebb tesztet vettem, mensi után két nappal reggeli vizeletből már ki kellett volna mutatnia ha baba lenne, szóval én már örülnék ha megjönne és pont kerülne a végére!
2012. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

pont így vagyok én is!jó lenne ha megjönne és vége lenne ennek a ciklusnak!bocs az előbb nem jól írtam alá(nettit írtam)

manó!

2012. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Hát nekem még mindig nagyon fájnak a melleim, pedig mensi alatt nem szoktak, csak amikor fog.gátlót szedtem. Fehér krémes folyásom van... Lehet ha nem jön meg, akkor szombaton tesztelek még egyet! Te tervezel még tesztet?
2012. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
szia!mizus?remélem nem jött meg!hát még mindig nem jött meg!nálam minden változatlan!most éreztem reggel,hogy mindjárt megjön elmentem wc-re de még nem jött meg!hát ez van!írj ha vagy!
2012. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát nekem ma reggelre megjött, úgyhogy most már csak érted szorítunk!!!! :) Írja ha teszteltél!!!! Szorítok!!!! :))
2012. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
szia!hát már csak én maradtam!hát ez nem jó!sajnálom,hogy megjött!hát nem tudom mit kezdjek magammal!még mindig nem jött meg!pedig 38 napnál tartok!tesztelni 34 napnál teszteltem azóta nem!mit csináljak??
2012. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mikor volt ovud és hány naposak a ciklusaid?

Tesztelj reggel egyet, már ki kell hogy mutassa!!! Nagyon nagyon szorítok Neked!!!!!!!!!!!!!! Remélem legalább nálad ott a baba, az reményt adna nekünk is!!! :))

2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!