Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt mar valaki aki 1-re...

Tesztelt mar valaki aki 1-re (vagy mostanaban) nem varja? Ha igen, akkor mi lett az eredeny? Voltak/vannak valami tunetek?

Figyelt kérdés
En 1-re nem varom de meg nagyon felek tesztelni. Tuneteim sincsenek. :(
2009. márc. 29. 11:00
 1/10 anonim válasza:
96%
szia még én sem teszteltem mert félek,de nekem elég érzékenyek a melleim.Ha nem eszek akkor olyan remegést érzek a gyomromba,mint amikor le megy vagy fel megy a vérnyomásom.
2009. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen én teszteltem mára nem vártam és nem is jött. de olyan nega a tesztem hogy csak na. kb fél órája csináltam. Most néztem meg megint halványan látszika 2.csík csak nem tudom h ezt mire véljem akkoer pozi vagy nega
2009. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy nincs semmi tüneted az még önmagában nem jelent semmit, attól még bőven lehetsz terhes. A nem várt előtti tesztelés kevés eséllyel eredményes. Érdemes megvárni a nem várt napját, de ha valaki türelmes és tud még 3-4 napot várni az még jobb.
2009. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat ez, az lanyok, en is nagyon felek a tesztelestol. Ezert nem is vettem tesztet mert tudtam, hogy akkor ma reggel tuti ellovom es negativ lesz. Megvarom a nemvart napjat csak nagyon erdekelt, hogy valaki talan jart sikerrel es persze a tunetek.

Kedves masodik: azt mondjak egy ido utan mar nem ervenyes sem a negativ sem a pozitiv eredmeny. De itt olvastam olyanrol is, hogy a kismama a kukabol halaszta ki a pozitiv tesztjet. Szoval kivetel mindig van pozitiv es negativ iranyba is. De csak varni tudsz.  En mondjuk kedden reggel elso vizeletbol megprobalnam de hamarabb nem. Persze ez csak az en velemenyem. Kivanom neked, hogy pozitiv legyen. Meg ne add fel.

A mell erzekenyseg az jo jel, csak nallam az a gond, hogy neha mensi elott is erzekeny. Ezert mar parszor becsapott a testem es nagyon felek ebben bizni. Tegnap delelott valahogy mashogy fajt a mellem. De aztan elmaradt. Foglamam sincs, hogy letezik-e ilyen, hogy a napnak csak bizonyos szakaszaba fajjon aztan nem. Mert azota sem jelentkezett ez az erzes. :( Ami nallam furcsa, hogy iszonyatos mennyisegu savam van mar par napja. Ejjel is felebredem es alig bizrtam visszaaludni. Ma reggel is sima piritost ettem. De allitolag ez csak kesobb jelentkezhet. Szoval nem tudom. Folyasom sincs nagy mennyisegu de meg igazan en sem tudom eldonteni mert neha kermesnek latom neha vizesnek ugyhogy ebbe bele tudnek orulni ha ezt figyelgetnem. Lassu ez a varakozas. :( De mindenkinek pozitiv tesztet kivanok!!!!

2009. márc. 29. 11:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, nagyon sajnallom, hogy lepontoztak, nem en voltam, engem minden valasz erdekel. Tenleg sajnallom, en mindenkinek zoldet nyomtam.
2009. márc. 29. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok !

én is elsejére nem várom és a folyásom fehér sűrű volt de hígabb vagy 2 napja.Más tünetem nem nagyon van igaz ma kicsit belefájdult a fogam meg tegnap ,de ez akár mitöl lehet ,ja és tegnap olyan megjön érzésem volt ami sokkal gyengébb volt mint mikor megjön:(

én még ha egy hetet késik akkor sem biztos hogy mernék tesztelni:)félek a csalódástól

2009. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mára nem vártam, eddig még nincs is, tegnap teszteltem, és szerintem ezt az eredményt nevezik szellemcsíknak.Úgyhogy nem lettem okosabb, tünetem szinte semmi.Holnap reggelig ha nem jön meg csinálok egy másik tesztet.Felesleges türelmetlenkedni,mert úgy jártok mint én= még jobban összezavar a talán nem is valós eredmény!Sok sikert mindenkinek!
2009. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most teszteltem negatívat! :(
2009. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is elsejére nem várom! Tegnap teszteltem egy 20as érzékenységű teszttel, de negatív lett! 2-3 napja még volt tünetem: krémes folyás, haspuffadás, melleim teltebbek lettek! de már ezeket sem érzem...

A hőm még mindig jó, és feljebb is ment! a Krémes folyásom meg hígabb lett, de még mindig testápoló szerű, csak hígabb... :( Én is kezdek már a folyásom "rabja" lenni, mindig figyelgetem hogy milyen és néha olyan kétértelmű, és nem is tudom pontosan eldönteni hogy most mi is van... Nagyon kíváncsi vagyok hogy keddig mi lesz! még van itthon egy tesztem, de leghamarabb csak kedden csinálom meg! addig meg kibirom valahogy...

Majd megirod hogy mi ujság kedden? de az is lehet hogy kiír valamelyikünk egy kérdést aki elsejére nem várja, és akkor ott majd megint tapasztalatokat cserélünk!

Sok sikert és kitartást mindenkinek, és sok kétcsikos tesztet kívánok a napokban tesztelőknek!

Egyébként meg aki lepontozta a válaszokat az miért tette? gondolkoztam is hogy írjak vagy ne írjak, mert gondolom én is le leszek pontozva! De engem ez egyáltalán nem érdekel, örülök hogy a kérdezőnek tudtam segíteni és a tapasztalataimat meg tudtam vele osztani!

2009. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok. Tenleg sajnalom a lepontozast. Nem ertem kit banthattunk meg akkar a kerdessel akkar a valaszokkal. En orulok, hogy irtatok, jol esik tudni, hogy vannak sorstarsak akik ugyanugy mostanaban nem varjak a mensit es babara varnak. Persze, megirom szivesen az eredmenyt a teszt utan. Szeritem szerdan fogok leghamarabb tesztelni. Nem is veszek kedd elott tesztet mert kisertesbe esem. :) A folyas miatt ne szomorkodj utolso, mert az nem torvenyszeru, hogy ha higabb akkor mensi lesz. Itt olvastam olyanrol is, hogy vizes volt a folyas es megis baba lett a vege. Nallam ma tiszta szarazsag van. Es az az erdekes, hogy egyaltalan nincs mindjart megjon erzes. Pedig mensi elott szokott lenni kb 2 nappal. Kivancsi vagyok mi lesz. Negativat tesztelok meg ne keseredjetek el. Amig nem jon meg a mensi van remeny. Lehet egy kesoi pe. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek es megegyszer koszi a valaszokat.
2009. márc. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!