Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Senki nem tesztelt mostanában...

Senki nem tesztelt mostanában + tesztet?

Figyelt kérdés
Én mára nem vártam, de biztosan nem vagyok most sem babás. Ugy érzem. Lombik lesz nekünk mert csak így lehet az orvosok szerint. De annyira szeretem nézegetni mikor ide fel raknak képeket a pozitív tesztről! Halyrá csajok!
2010. aug. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vasárnapra nem vártam, akkor lett egy halvány pozitív tesztem, aztán kedden ismételtem, akkor már erősebb rózsaszín lett a csíkocska. Állandóan "mindjárt megjön" érzésem van, főleg a nem várt előtt éreztem nagyon, most már ritkul és enyhül a "menzis fájdalom".

Nem akarlak elszomorítani, nekünk az első próbálkozásra sikerült, ahogy az első babánk is.

Ti mióta próbálkoztok? És teszteltél már vagy mitől olyan biztos, hogy most sem sikrült?

Kívánom a legjobbakat, mielőbbi babázást!

2010. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, meg a pocakokat is!
2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sziasztok hétfőn teszteltem egy pozitívat reggel! 6 hónap várakozás után végre ide is bekopogott a gólya!nagyon boldog vagyok! 23 éves kismama

[link]

[link]

2010. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a jó hireket! Sok szeretettel gratulálok nektek! legalább nektek sikerült , tudom, hogy egyszer nekem is fog. Mi 2 éve próbálkozunk, 32 éves vagyok, későn mentem férjhez!
2010. aug. 27. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok. Az első babánkat 28 évesen szültem, most vagyok 30 éves, de úgy néz ki éppen betöltöm a 31 - et, mire megszületik a 2. babánk. Köszönöm a gratulácót, örülök, hogy a többi válaszolónak is sikerült a babó, biztosan nektek is sikerülni fog, kitartás! Jó egészséget!

2010. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!