Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt mostanában pozitívat?

Ki tesztelt mostanában pozitívat?

Figyelt kérdés
Gondoltam megkérdezem mert az soha nincs megírva hogy mit teszteltetek, és kíváncsi vagyok kinek hogy alakult.
2009. júl. 28. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
7 honapig probálkoztunk a férjemmel,nem tagadom már nagyon szerettem volna,és többször is rá voltam görcsölve,minden honapban csak izgultam de mindig megjött,igaz a 6-ik honapban 16 napot késett el voltam ájulva hogy össze jött és sajna csak megjött.Mikor végeztem elmentem nödokihoz kb rá 3 hétre,titokban bizakodtam hátha azt fogja mondani hogy bizony bizony itt baba van,de nem.. azt mondta azért késett mert valami ciszta volt és az miatt.Azért elárulom hogy igen is terhes voltam akkor csak még kb 1 hetes és nem láthatta.És most késett 6 napot teszteltem és pozitiv lett,nem hittem a szememnek,azt az érzést nem lehet leirni,hihetetlen boldogság tölt el,és hirtelen megváltozik minden körülötted,vigyázol magadra,rengeteget tudok gondolkozni azon hogy majd hogy lesz mint lesz,nagyon jo érzés én minden nönek ezt az érzést kivánom.6 hetes boldog kismama vagyok''
2009. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnap volt a nemvárt napja, de mivel később volt pém, ezért csak holnap kellett volna tesztelnem, de már tegnap nem bírtam magammal.

Tegnap reggel ellőttem egy medi-preget, ez épphogy látható pozitív lett.

Tegnap délben egy walentin-t is elfogyasztottam, ami már határozott pozitívat mutatott.

És mivel nehez hittem el, ezért ma reggel egy discolor is határozott pozitívval győzött meg arról, hogy anya leszek.

Ha érdekel, akkor a görbémet felrakom, bár a mérést már abbahagytam, nehogy egy pici hőleesés esetlegesen elbizonytalanítson, megijesszen.

Tüneteim csak annyi, hogy nagyon fáj a derekam, mintha izomlázas lennék. Hálistennek se görcsök, és semmi mensziszerű tünet.


[link]

2009. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg csak 30-án kellene, hogy megjöjjön, de már szombaton lett 2 halvány tesztem, vasárnap még egy halvány teszt, hétfő délután már erős pozitív clearblue-val. Valahogy éreztem, hogy most sikerült. Nem álltam úgy rá a dologra, azt gondoltam, ha akar jönni hozzánk a baba jönni is fog, most ebben a hónapban nem görcsöltem. Nyaralni voltunk, tehát nem lógtam állandóan a neten sem. Tünetem még egyelőre csak szédülés, de az nagyon. Kb. 2 hét múlva megyek el dokihoz.
2009. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy nekem is pozitív lett a tesztem már 16 hetes kismama vagyok, csak olvasgattam itt a kérdéseket és eszembe jutott hogy megkérdezzem hogy ki tesztelt pozitívat. Amúgy mi sokat vártunk a babára 2 évet, és mikor feladtam spontán sikerült.

Szóval én is egy nagyon boldog kismama vagyok!

2009. júl. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!