Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A viesedest meg lehet elozni,...

A viesedest meg lehet elozni, vagy ha azt nem, elviselhetobbe tenni?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, meg nem vizesedek. De olvastam, sokaknak ez problema kesobb, ezert elkezdtem naponta zold teat es csalanteat inni. Ebben segit a "megelozes", vagy tul. keppen mindegy?
2008. ápr. 13. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is félek tőle, igyekszem kevesebb sóval főzni, mert a só megköti a vizet a szervezetben.

A csalánteáról én is hallottam, hogy jó.

Boldog babavárást! Egy szintén 18 hetes kismami

2008. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni,ha hajlamos vagy rá,akkor jön,ha nem akkor nem.Olyan mint a terhességi csík.Én amúgy vizesedem,de olyan aranyosan,hogy egy kicsit vizesedem,aztán meg egész nap WCre rohangálok pisilni,és lemegy,majd visszajön.Nem kell tőle parázni,a várandósság teljesen természetes velejárója.Fájni nem fáj,kicsit be van dagadva,néha le tudom venni a győrűm,néha nem.Ha melegfront jön,akkor többet tárol a szervezet,ha hideg,akkor szinte mindent lehajt.Legalábbis az enyém így működik.Az egyik legjobb természetes vízhajtó a sör...van alkohol mentes is:)Amúgy meg ha túlzásba vinné a szervezet dokihoz kell vele menni megmutatni,mert a túlzott ödémásodás sem jó,de nagyon kezdeni vele nem nagyon tud ő sem.

34 hetes kismama

2008. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!